Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ardak1
Gerçek AdArda Arda
MeslekÖğrenci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
10 liraya hurdacıdan aldığım laptop çalışıyor [ss] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bide şöyle düşün, bunu hurdacı 10tlye satıp kar etmişse, hurdacıya satan kişi 7 8tl ye muhtaçmış :(... Mesaja git »
Marmaris'de Deprem başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
MediaMarkt’da iPhone 7’yi elimden düşürdüm, kavga ettim. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Zebani varmı yok öu ona göre okuyacağım... Mesaja git »
Misafire Wifi şifresi vermemenin kibarcası var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çocuklarına veriyorlar telefonları demişsin, 2 tane çocuk telefondan ne yapabilirki ne izleyebilir, ne oynayabilir, ne derece sömürebilir kuruntu yapm... Mesaja git »
179 BİN TL'YE ALINAN BMW'YE 10 TL KAHVE ÜCRETİ İSTEYEN BORUSAN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncelikle hayırlı olsun. O değilde 179.000 Tl yi nasıl verdiniz merak ettim Mesleğiniz nedir, (dalga geçmiyorum)... Mesaja git »
Csb de olsa, bu olaylar yaşanıyor.... Mesaja git »
AKP'lilerin Dillerinden Düşürmediği Karne ve Kuyruk Yalanları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İngilizcesi olan bu siteden konuyu araştırabilir, olmayanda Türkçeye öevir yaparak okuyabilir, okumak istemeyen fotoğraflara bakabilir.... Mesaja git »
Marka yazmadan 3 cümle ile telefonunu anlat başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beğenerek ve risk alarak aldık. Bootloop Ghost screen... Mesaja git »
Bilgisayar sattığım kız ile aramda geçenler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu sefer sondan başlamıyım dedim, yenik düştük... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turuncu değilde mavili düşüyormu? Yine camii falan var?... Mesaja git »
Arkadaşları

yyildirayy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.180