Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ardak1
Gerçek AdArda Arda
MeslekÖğrenci
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2014
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
1 yerden 1 kere haftalık 1gb kazandım. Bulunduğum ilçede 1 tane sarı nokta var. İl il ilçe ilçe dolaşacakmıyım ben, aynı yerden hediye kazanma tekn... Mesaja git »
Avansas 50 adet tükenmez kalem 5 tl kargo yok başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Salı günü 13 de sipariş verdim, gece 4 te mesaj geldi kargoya verilmiştir diye. Bugün geldi bence 10 kuruşa fazlasıyla değer. 2 3 liralıklardan hiç ... Mesaja git »
Erken Seçim (24 Haziran 2018) ANA KONU (Anket Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Erken seçim kararı bence yeni alınmış bir karar değil, 1 hafta önce her daireye gelen broşürler... Mesaja git »
Avansas 50 adet tükenmez kalem 5 tl kargo yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Gece ve üzerinden 10 dakika geçmiş olan siparişi kargolayıp takip numarası verilmesini mi bekliyordun... Mesaja git »
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kazan diyorum, birşey olmuyor... Mesaja git »
BİLYONER ARABA ÇEKİLİŞİNDE 3 YIL ÜSTE ÜSTE AYNI KİŞİ KAZANDI. başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Prof pokerlik falan diyorlar. Ama nd olursa olsun 3 defamı bulur bı şans.... Mesaja git »
Bim dardanel 300gr midye tava 5.95 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Midyeye inceleme istemiş arkadaş kokoreçe değil ?? ama kokoreç olursa bende alırım... Mesaja git »
Gerçekten bomboş bir hayat yaşadım gelin ibret alın benden başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Üniversite 4.sınıftayım bende de özgüven sorunu var tamam 3 4 tane arkadaşım var ama onlar okulda değilken yalnız hissediyorum kendimi. 4 yılda 1 ke... Mesaja git »
Bim dardanel 300gr midye tava 5.95 konusunu başlattı (25 gün önce)
11 tl den 6 tl ye düşmüş Hatayda böyle, başka mağazalara gidebilirsem bakacağım. Daha önce kutu içi görünen çeşidinden almıştım beğenmedim. Bunu yar... Mesaja git »
Kamilkoç biletlerinde %20 indirim fırsatı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gittikçe kötüleşen firma. Tek kullandığım firma buydu artık alternatiflere bakıyorum, sizde fark ettiniz mi? Muavinler şube çalışanları falan bayağı... Mesaja git »
Arkadaşları

yyildirayy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172