Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
josh-r
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 8.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yok hocam bilmiyorum direkt infoya satın alma onay mailini forward edip üstüne yeni cihazın mac ini vermiştim ben 1-2 gün içinde yaptık diye mail atmı... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aynen hocam Eğer yıl geçmediyse o tarih itibariyle. Aracın alındığı bayi servis zamanını ayarlamayı unutmuş olabilir. Başına gelen arkadaşlar oldu for... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ozaman acil olarak aracınızı yetkili servise götürüp bakıma sokun aracınızı. aracınız dsg iyi niyet garantinizi kaybetmeyin. benim aracım manuel o yü... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam öncelikle arracı sıfırmı aldınız yada ilk bakıma girmeden mi aldınız 2. el olarak ? aracın bakım aralığı 15bin km yada 1 yıl dır. hangisi önc... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
praticar uygulamasını bir dene hocam baya bir indirim vardı istanbul için orjinal servis dışarıda yaptıracağın fiyata geliyordu. burdan alan arkada... Mesaja git »
hocam aynı sorun 2015 leonumda oldu geçen gün bir çözüm bulabildinizmi sıkıntıyla ilgili. dediğiniz gibi cihaz bluetooth modülüne ulaşamıyor. bütün ... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
işin garibi soğuktan oluyorsa izmirdeyim izmir 0 ın altına bile düşmez hava sıcaklığı 0 ın altına düşen yerlerde nasıl satıyorlar bu araçları.... Mesaja git »
aynen hocam teker teker hepsini sıfırladım araç ayarları dahil. bakalım akşam kabloyu bağlayıp hata kodu varmı diye bakacağım. sorunla karşılaşanda... Mesaja git »
dediğim gibi sesi tam duyamadım videoda hocam benimde bugün enteresan bişey geldi başıma bluetooth modülü arızalandı herhalde bağlanmıyor telefon birt... Mesaja git »
hocam tam duyamadım ama start stopu deaktive eden switch gibi birşey var direksiyonu hareket ettirince aracı debriyaja basmış gibi start stopu kapatı... Mesaja git »
Arkadaşları

sezerbaris

ksklii

xyz35

ahmet328

Sergenss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078