Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
josh-r
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 42 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
sevindim halletmene hocam. çinliler bazen böyle ufak şakalar yapqabiliyrolar :) bu arada bulmuşsundur gerçi ama (fransızca ama google translate l... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Vallaha servise gitmeden bilemeyiz hocam Fiyat konusunu. Geçen paylaştığım a3 forumundaki arkadaş garantisi bitmiş araç için komple şanzıman değişimin... Mesaja git »
bakımları düzenli doğuşta yaptırdıysanız iyi niyet garnatisine sokabilirler arızanız baya kişinin başına geliyor... Mesaja git »
kablo yeterli sürüm için kablonun üzerinde hangi sürüm yazıyorsa onu kur cd nin içinden. cd nin içinde kurulum aşamaları yazıyor o talimatlara göre k... Mesaja git »
hocam kablo sürümü kaç? kablo sürümün eski ve aracın yeni ise ulaşamaz her yere kablon. örnek vermek gerekirse bwnim kablom 15.7.0 bu kablo ile 210... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
@lymph ninde dediğiği gibi hepimizde var böyle küçük dokundurma izleri. çok takan biri değilseniz kalsın dediği gibi nazarlık olsun. plastik parça nas... Mesaja git »
Motor suyuna bak bir kendin varmı azalma olmadı baktır bir ustaya var derse birşey götürürsün servise.... Mesaja git »
geçmiş olsun cem. motor suyu haznesi otarafta bi kaputu açıp seviyesine bir bak istersen. klima suyuda olabilir bazen terleme yapınca aracın altından... Mesaja git »
METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Benim fotoğraflarını paylaştığım perde bu hocam Kargo bedava. Yanımda pc olmadığından sizin paylaştığınız linklerle tam kıyaslama yapamıyorum... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
vallaha hocam dsg şans işi baya azaldı arızaları ama genede karar sizin dsg olsaydı aracım servise giderdim a3 ve golf konularınıda takip ediyorum l... Mesaja git »
Arkadaşları

sezerbaris

ksklii

xyz35

ahmet328

Sergenss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141