Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ze_mahşer
Gerçek Adali aydemir
Doğum Tarihi9 Mart 1997
Mesleköğrenci
İlgi AlanlarıDrone,Fotoğrafçılık,Futbol,Av
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kamp güvenliğinizi nasıl sağlıyorsunuz? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Hiç bilmediğiniz bir yer diyelim, dağlık bir alann Kamp kurdunuz. Güvenliğinizi nasıl sağlıyorsunuz? Hem hayvanlara hem de insanlara karşı.... Mesaja git »
Direksiyon sınavı sonrası yapılması gerekenler başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
direksiyon sınavını geçtikten sonraki işlemler ortalama ne kadar zaman alıyor bilen var mı?... Mesaja git »
BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE YAY başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Ben okçuluk'a başlamak istiyorum fakat başlangıç olarak ne yapmam gerekir bilmiyorum yay olarak ne almalıyım ne seçmeliyim bilmiyorum kursa gitmek... Mesaja git »
Gearbestte Kargo Ücreti Olan Ürünleri Daha Uyguna Alabilme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhabalar benim gibi almak istediği üründe yüksek kargo ücretini görüp ürünü almaktan vazgeçen arkadaşlar için bu konuyu açıyorum. İşine yarayacak ar... Mesaja git »
teşekkürler hocam 2 tane pantolan aldım... Mesaja git »
Amatör Manzara Fotoğraflarım başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
http://store.donanimhaber.com/04/72/fc/0472fcd0a89e2fca7e538336584736cc.jpg bu açı çok güzel hocam tebrikler... Mesaja git »
UPAİR ONE Drone İncelemesi GPS+RTH+FPV 50$ indirim kodu 4k versiyon başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Sağolun hocam, batarya köyde kaldıydı şuan kayıp onu bulunca deneyecem , aynı voltaj fakat mAh değeri düşük bir pil bağladım düştükten sonra drone ç... Mesaja git »
KDS KYLIN 5.8G FPV GÖZLÜĞÜ İncelemesi $72.54(kod var) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
KDS KYLIN FPV GÖZLÜĞÜ $74.35 kargo dahil(NL POST) Fpv gözlük referanslı linki: indirim kodu : RC18OFF... Mesaja git »
UPAİR ONE Drone İncelemesi GPS+RTH+FPV 50$ indirim kodu 4k versiyon başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Gearbest.com da kısa süreliğine daha uygun link :https://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_685615.html?lkid=13007362 kupon kodu: RC18OFF 4k eski sürü... Mesaja git »
[BOT FIRSATLARI 2017-2018] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Teşekkürler hocam arkadaşım bu modeli yeni aldı çok sıcak tutuyor diye tavsiye etti ondan baktım bu modele ,şuan Dockers kullanıyorum kar yağmur suyu... Mesaja git »
Arkadaşları

zekitaner

King Crowley

Section8

Carpe_diem18

historian12

YeşilKuş19

Coley

cannsnow
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Lenovo k-3 Note
ISS
TTNET
Takım
Bursaspor
Notebook
Acer
Fotoğraf Ekipmanları
Pentax
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094