Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tuzruhi
Gerçek Adcem tok
Doğum Tarihi1 Ocak 1977
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
____PHILIPS Xenium X800 |hızlı dokunmatik|ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bende var ama telefon hiç açılmıyor Şarja yada bilgisayara usb ile bağlayınca mavi yazlılı philips çıkıyor geri kapanıyor.... Mesaja git »
EXPER EASYPAD (P10AN/G) ve VIEWSONIC VIEWPAD 10s ROM YÜKLEME REHBERİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: iOC Merhaba arkadaşlar, Uzun süredir bir sürü romu denemiş ve yeni romların zram gibi özelliklerini kurcalamış biri ola... Mesaja git »
PHİLİPS 6000 Serisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bende 42pfl6097k12 aldım. Pek memnun kaldım diyemem. Başlıca şikayetlerim şöyle. -Menülerin ekranın yarısını kaplaması İğrenç bişey -Menü geçiş... Mesaja git »
Güncell... Mesaja git »
PHİLİPS 6000 Serisi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Dün Tkns dan 42PFL6097K12+6 Gözlük ve value 110B TV sehpası 2038.32 TL ye aldım. Sabah aradım mağazayı 12 adet var demişlerdi akşam gittiğimde 1 tane ... Mesaja git »
4 saatlik uyku (denendi) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Aptallar 8 Saat uyur diye bir kitap vardı sanırsam. Daha fazlasını uyumak zaten yorucu oluyor bedende. Bende İşler güçler dolayısı ile bazen 2 saat uy... Mesaja git »
Tv Aldım Kendim Kurmalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: wurtz TV'nin ekranındaki filmi hızlı çekti diye panelinde arıza oluşan TV biliyorum. Sonrasında da servis arandığında "Beyfe... Mesaja git »
Trace... Mesaja git »
Kendinizi fazla kaptırmayın Lütfen Sayfa Sonlarına İlerleyiniz. Diğer Paradokslar ve Tartışmalar Sizleri Bekliyor ! Paradoks, görünüşte do... Mesaja git »
En çok basmaktan zevk aldığınız durumlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Basmak derken... Mesaja git »
Arkadaşları

express
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE OLURSAN OL ..ADAM OL
Herşeyi bilmene gerek yok.. Haddini bil yeter.. !!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094