Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nejat_80
Gerçek Adnejat brohi
Doğum Tarihi25 Temmuz ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hocam, anasayfadan samsung reklamı akarken apple a bu kadar tepki vermek DH nın samimiyetini ciddi sorgulatıyor. yukarda birisi yazmıs one plus one ı... Mesaja git »
ilk yönetici magazada eleştiri videosu çekilmesine şirket politikalari gereği izin vermiyoruz deseymiş, bu tatsızlık yaşanmayacakmış. (İçecek kısmı ki... Mesaja git »
iPhone 6 için saatlerce sırada bekleyen bu Çinlilerin sırrı ne? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
hocam sunun 10 milyon sattığını da yazın da insanlar başka sitelerden okuyup öğrenmeyi bıraksın. bu kadar apple karsıtı bir kafa DH ye yakışmadığı gib... Mesaja git »
Apple ve Yeni iPhone Politikası başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Gün aklı başında bir adam ve düzgün bir yazı yazmış. Steve Jobs ta yeri geldiğinde kendi sabitleri ile oynayabilen bir adamdı, inanın bu büyük iphone... Mesaja git »
e ne oldu şimdi Mesut Çevik ve diğerleri? ... Mesaja git »
Apple'ın samimiyetsizliği iPhone 6 lansmanı ile tescillendi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Mesut koçum, kendini ne kadar paralasanda, o salona davet edilmezsin, tavşan dağa küsmüscülük oynamaya gerek yok.... Mesaja git »
GM Discovery Elite Hakkında Her Şey "Özel Röportaj" başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
pili geliştirebilirlerse, harika olacak, mükemmele yakın bir telefon olmuş, çok başarılı ama lütfen pil kapasitesi diyorum.... Mesaja git »
THE LAST OF US (PS3 ANA KONU) "14 HAZİRAN" başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
oyunu bitirdim, elden çıkartmayı düşünüyorum, düşünen varsa özelden yazabilir.... Mesaja git »
Toshiba, 2013 yılı ev sinema sistemlerini tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
albani üstad nerede, degerli bilgilerine muhtacız.... Mesaja git »
&&& 92---98 EFSANE TOYOTA COROLLA KLUBÜ &&& başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
184bin kmyi birazcık geçmiş bir efsane kasa kullanıcısıyım, 97 model, xei kullanıyorum. aracı 7-8binkm de iken teyzemden satın aldık. 8 yıl zamanım ve... Mesaja git »
Arkadaşları

SolidRock

Centauri

tr.cx

Daxteroy

quatronic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
her seyi anlamak her seyi bagislamaktir ve all those moments will be lost in time.
(next-gen cozumum: pal 60gb ps3 + ntsc-u elite xbox360, yasasin konsollarin kardesligi)
--- PSN: BWV1052 ----
ps3 sony turkiye garantili, elite 360 ise marmarali arkadasimizdan alinmistir.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109