Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
döküntü
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
MeslekHukukçu
İlgi Alanlarıhukuk, bilişim, spor, bilgisayar oyunları
KonumAnkara,Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık RTX 2080 - Acil Ankara konusunu başlattı (7 gün önce)
Ankara içi elden, Sadece Yarın gün içinde teslim edilebilecek olan bir RTX2080 veya RTX2070 ürün ihtiyacım var. Ödeme Nakit olacaktır. Amazon ürünleri... Mesaja git »
Superonline altyapısı üzerinden internet hizmeti alan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Onlar vermiyorlar, verilmesi yasak diyorlar. Bu nedenle zaten Sol kurdurmaktan vazgeçtim, merak ettiğim Millenicom'a aynı muameleyi yapıp yapmadıkları... Mesaja git »
Merhabalar Millenicom abonesi olup altyağısı superonlineda olan varsa, internet bağşatıldığında isp yani internet kullanıcı adınız ve şifrenizi mille... Mesaja git »
İSP şifresini öğrenme yolu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Anlamadım... Mesaja git »
İSP şifresini öğrenme yolu konusunu başlattı (10 gün önce)
Herkese selamlar, Sol kullanıp, isp şifresini öğrenebilen kimse var mı? İnternette farklı yöntemler mevcut görünüyor ama ne kadar işe yarıyor merak e... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sorun şu ki online işlemlerde destek kaydı açmak istediğimde geçebileceğiniz paket yoktur diyor. Adres sorgulamada 75 mbps alabilirim gözüküyor hal... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yapa'ya geçmek istiyorum. Yardımcı olabilecek bir teknik destek elemanı var mı? bugün itibariyle turknete geçtim, şu an turknetten hizmet alıyorum.... Mesaja git »
Araç Km Düşürme (Dava Süreci) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bilirkişi raporu gelince beni buradan haberdar et hocam. Muhtemelen keşiften sonra rapor lehine gelecek. O vakit de nitelikli dolandırıcılık sebebiyl... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (17 gün önce)
Silinebilir... Mesaja git »
Arkadaşları

TheTurk61

Amilah
Pano

Black.Sabbath
2 Ağustos 2009; 16:08:10
Çok güvenilir sözüne sadık, dürüst bir abimiz.Kesinlikle her konuda güvenebilirsiniz içiniz rahat olsun.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
Hakkında
Söylesem, tesiri yok;
Sussam, gönül razı değil.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172