Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pweck5
Bir Önceki Kullanıcı AdıPweckTR
Gerçek AdAli K
KonumManisa, Turgutlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HTC 10 fiyatı niye bu kadar düşük? konusunu başlattı (4 gün önce)
2bin tl lere düşmüş niye bu kadar düşük bu cihazin fiyatı ? 3 bine aldık ilk cıktıgı zaman aynı fiyata samsungun 2.kalite telefonları satılıyor amiraa... Mesaja git »
Ulan AKK gidecek diye seviniyorduk.Yine bi üçkağıt çevirdiler hem akk hem de kota getirdiler.... Mesaja git »
Koleksiyon kısmına giremiyorum! konusunu başlattı (14 gün önce)
Benim gibi bu sorunu yaşayan var mı ? Rün değiştirmek istiyorum ama koleksiyon kısmına tıkladıgımda simsiyah ekranda kaliyor o sekmeye giremiyorum.... Mesaja git »
STSL 30.Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 07 Mayıs | 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hakem genel olarak macı güzel yönetmiyor.Penaltı pozisyonu bir yana ilk dakikalarda fenerin atagını kesen 33 numaraya verilmeyen fauller de cabası.Ayr... Mesaja git »
MSI 2017 | Şampiyon her turnuvayı kazanan Kore takımı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kendini takımın en iyisi olarak görüyo bi de tr de cok poh pohladılar en iyi oyuncuyum kafasıyla daha agresif oynayip 3-4 kill alıyor sonra naru en i... Mesaja git »
Oyuna yeni başlamış arkadaşa oyunu nasıl öğretebilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
basit şeyleri ögreten kanal biliyor musunuz ?... Mesaja git »
Kore nin başaeısının sırrı nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Adamlarda takım calışması var beraberlik var karşısındakini kendinden küçük görmüyor ya da kendi takım arkadaşlarını küçümseyip kendini takımın en iyi... Mesaja git »
Çoğu şeyi bilmiyor.Last hit atmayı lane de karşısındaki adma karşı pozisyon almayı sürekli ölüyor neleri ögretmem lazım ilk :(... Mesaja git »
Sherlock Holmes serisi yayın evi önerisi. konusunu başlattı (19 gün önce)
http://urun.n11.com/roman/sherlock-holmes-serisi-8-kitap-P171583430 http://www.ucuzkitapal.com/olympia-yayinlari-sherlock-holmes-sip-arthur-canan-doy... Mesaja git »
MSI 2017 | Şampiyon her turnuvayı kazanan Kore takımı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar GAM maçı bugün mü? Hem naru kendini takımdan üstün görüyor.Ben kendi KDA mı koruyayim güzel farm yapayım ben iyi oynadım da takım olarak gü... Mesaja git »
Arkadaşları

LEON-X

Mericuls

Avenged Sevenfold.

soylu55

GelecekGelecek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121