Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RoNNeZ
Gerçek Adaaa bbbbb
Doğum Tarihi4 Haziran ****
KonumKocaeli, Gebze
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
250W güç kaynağı ile sistem tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam teşekkür ederim. Overclock yapılmayacak uğraşamam zaten onla :). Evdeki 250w'lık güç kaynağını inceledim.5v ve 12v için neredeyse yarı yarıya gü... Mesaja git »
250W güç kaynağı ile sistem tavsiye konusunu başlattı (3 gün önce)
Merhaba Öncelikle maddi imkanlardan dolayı bir ufak çaplı pc toplamam gerekli. 1 hafta içerisinde almak istiyorum. Elimde eski bir kasa var ve bundan... Mesaja git »
1günde 24 saat yetmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ya bugün türkiye nin en büyük ihracatçısı olan bir firmaya gittim rezalet ya. Biz pazarları da çalışıyoruz diyor. Sonra hafta içi onun yerine tatil ya... Mesaja git »
Borc isteyen adama borc vermeyince bozuldu :/ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Babama para yolladım 3000 lira yatım verecek diye 1 ay oldu babana bile güvenme.... Mesaja git »
Bu ne ya dandik tahin bile 23 lira/kg olmuş! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tamam eleştiriyoruz da ne yapıyoruz burada yazmaktan başka?... Mesaja git »
tamam bi güneş kaldı ona da el atın bi yerlerimiz donsun... Mesaja git »
Nubia Red Magic Mars tanıtıldı: 10 GB RAM ve tetik butonları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
mobilde oyun oynamayı bi ben mi sevemedim?... Mesaja git »
Almayın koton her aldığım üründe problem var. İyisi de var demeyin geçen sene 80 liraya aldığım pantolon 2 3 yıkamada soldu daha da almam.... Mesaja git »
üzerinde Atamın resmi olmasa bu para başka yerlere sürülür de neyse...... Mesaja git »
Arkadaşları

cakiyyyy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096