Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oyun oynarken update geldi ya yine neymiş bu... Mesaja git »
Oyunu 2 sene önce goty olarak playstoreden 20 liraya almıştım ucuza kapattım dedim Türçe yamayı çıksın gömeriz falan oyun steam'de bedava fiyata geldi... Mesaja git »
Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1-Göze hoş gelen tasarımı. 2-Canlı renkleri 3-1ms tepki süresi ve iyi kontrast oranı.... Mesaja git »
Steam Link ile Samsung televizyonlarında PC oyunu keyfi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu her televizyona uyumlumu acaba her seferinde 1 ton kasayı ve kabloyu baklamak resmen işkence çünkü :(... Mesaja git »
Volkswagen Arteon, Euro NCAP'ten 5 yıldız aldı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bugün ntv 0-100 proframında incelemesine denk geldim gerçekten müthiş bir araba özellikle altın rengine bittim.... Mesaja git »
iPhone 8'i tüm açılarıyla gösteren bir video yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Beni kamera çıkıntısından çok ekranın üst kısmındaki ahize kısmı dikkatimi çekti ortada ahize sağda ve solda ekran var acaba farklı bir amaçlamı kulla... Mesaja git »
Square Enix'ten Denuvo'ya Teşekkür Mesajı başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bende şahsen teşekkür ederim sayelerinde bazı oyunları Türkçe gelmeye başladı Fifa serisi gibi :D , şahsen destekliyorum denuvoyu çünkü pc piyasası ha... Mesaja git »
PES 2018 | Liverpool vs Atlético Madrid başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
pes 2017 içinde aynı şeyi pc için söylediler ne kadar iyi ps4 kadar iyi gelecekmi pc'ye... Mesaja git »
FIFA 17 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
806 mb update gelmiş....... Mesaja git »
Battlefield 1 için Yeni İçerik Tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Standart Edition sürümü içinde kullanılanabilecek mi bu paket?[/quote] Bir önceki dlc gibi premıum yada u... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.129