Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=red]Ghost Recon: Wildlands Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Şu açık dünyaya ne koysan giderde sen gir en boktan işi yap uyuştutucu kartelleriymiş Bu açık dünyaya koy güzel bir ana hikaye witcher v... Mesaja git »
AMD Radeon RX 500 serisi detaylanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
rx 400 serisini güncelleyip isimmi değiştirmişler yani bir nevi ucuna ti versiyonu gibi olmuş anlamadım. Vega bu yaz başında çıakcak diyorlardı polar... Mesaja git »
Grand Theft Auto V PC Sürümü (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Türkçe yama kuruluysa mods klasörünü sil... Mesaja git »
Grand Theft Auto V PC Sürümü (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İçeriği nedir acaba ? Günceeleme ile beraber online serverlere girmede bir sıkıntı yaşayanlar varmı ? [simage]http://store.donanimhaber.com/66/4c/1... Mesaja git »
Uncharted: The Lost Legacy için Konsept Görseller Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Scorpio bites a Pony <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Naughty_Dog <b><a id="ed124... Mesaja git »
Valve, Steam Kullanıcı İncelemelerinde Değişikliğe Gidiyor başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yerinde bir olay olmuş.... Mesaja git »
Nvidia Geforce GTX 1080 Ti derin analiz ve kutu açılışı videosu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands... Mesaja git »
Syberia 3 ve Dead Rising 4 Denuvo Tarafından Korunacak başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: cenkk34 <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: KuvvetMira27 <blockquote class="quote">... Mesaja git »
Syberia 3 ve Dead Rising 4 Denuvo Tarafından Korunacak başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: RASYONALIST Denuvo? hani şu kırılan :D[/quote] 45 Tane çıkan oyunun 30 tanesi kırılmamış nasıl bir kırılmadan bahsediy... Mesaja git »
Logitech f70 alıcısı tanıma hatası konusunu başlattı (23 gün önce)
Arkadalkar kullandığım kolun alıcısı aldım alalı sorunluydu 7-8 aydırda kullanmıyordum burda bir konu gördüm ve logiteche mail attım geri cevap atıp p... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078