Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar ben 4 kişilik bir paket alacağım öyle önden 6 ay peşin ver gibi birşey olmuycak kullanmadığım bir hesap kartı var içi boş her arkadaş 10 li... Mesaja git »
Netflix ön izleme özelliği iOS uygulamasında başladı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
netflix'e vermek akıl karı değil ama 2 katını gereksiz sansürlerle yada yarıda kalan maçlarıyla digitürke vermek akıl işi oluyor... Mesaja git »
4k üyelik paketi için üye olabilirim dilerseniz altın günü gibi her ay biri ödesin yada aylık olarak yapalım.... Mesaja git »
Türksat VS TürkNet (İnternet) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
modeme ayrı para istiyorlarmı istiyorlarsa bende var zaten türksatın modemi değilmi ayrıca bu telefonuda onlar satıyormu yoksa başka bir yerden mi alm... Mesaja git »
Türksat VS TürkNet (İnternet) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Mantıklı bir öneri Türksatta ilk başta ping'de sorun olmuştu mail le çözüm buldum genel olrak 70-90 arasında ping alıyorum oyunlarda 35 mb gayet makul... Mesaja git »
Türksat VS TürkNet (İnternet) konusunu başlattı (16 gün önce)
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 2 seneden fazladır Türksat internet kullanıyorum kullandığım paket 250 gb kota 25 mb hız full tv paketi genel fiyat... Mesaja git »
Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
script hook v oyuna attığımda çalışmıyor sürüm uyumlu değil diyor , güncel trainer ne zaman çıkar ?... Mesaja git »
Adam ülkemize özeniyor bro ... Mesaja git »
Bu saatten sonra değil 3 bine 2 bine 1000 liraya çıksın almam lg markalı bir amiral telefon.... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu uyarı geldi bana ban mı yedim ? hile yapmak nedir onu bile bilmem... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109