Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuvvetMira27
Gerçek AdBURAK EROĞLU
Doğum Tarihi4 Nisan 1994
MeslekÖğrenci
KonumGaziantep,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni nesil Audi A1'in görselleri sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Cyberpunk 2077 "Gümbür gümbür geliyor!" başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Google Translate artık daha zeki başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
AC Origins BETA Türkçe Yama HAZIR! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Valla ben assasins creed 2 yamasından beri bu şekilde bir bağış sistemine geçmenizi istemiştim hatta bunu yazdığım için oyunçevirinin facebook sayfası... Mesaja git »
Hayvanların gözünden dünya nasıl görünüyor? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
AC Origins BETA Türkçe Yama HAZIR! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
arkadaşlar ben %20 indirim kodu aldım uplay parasıyla ama hiç bir oyunda olmuyor hata veriyor kod yanlış diye add prome cod kısmına yazıyoruz değil mi... Mesaja git »
AC Origins BETA Türkçe Yama HAZIR! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
15 dolara oyunu satın alabilirsin.... Mesaja git »
AC Origins BETA Türkçe Yama HAZIR! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Assasins creed Revalations orjinal sürüme uygun yaması geldimi yoksa gelecek mi bugün sıkıntıdan indirdim fakat yama çalışmadı Konuya şöyle bir baktı... Mesaja git »
Köksal Baba’nın 3 Vakte Kadar filmini 1 haftada 1 kişi izledi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ramazan ayındayız mübarek millet o yüzden gitmemiş olabilir... Mesaja git »
FIFA 18 PlayStation Store'da 59,00 TL + Hafta Sonu İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ya arkadaş adı pc ucuz diyorlardı ya şu fiyatları görünce içim cız ediyor özellikle ea games oyunlarını... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Çay iyidir zaten, çay içen adamdan zarar gelmez.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094