Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mahsur kalan adam
Gerçek Advolkan kaplan
Doğum Tarihi5 Eylül 1993
KonumAğrı, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
beyler sosa zu(haha) fenerbahçe [sm=s17.gif]... Mesaja git »
Bizde para mı var boş yere 2.5 milyon verelim tsye Ben ts ile bizim aramızda bakın ekiciyi satmayın ha dediğimizi böyle bir anlaşmanın üslubun oldu... Mesaja git »
Vatandaş: İnternette Kotaya Hayır! İBB: İnternete Hayır! başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Benim haziranın 22sinde taahhüdüm bitiyor şuan 24 mbps kullanıyorum bu düzenleme ile hızım 8e düşecek 1 mbps ile 16yı kaçırıyorum mecbur 30lubir tari... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Oooo beyler ben kaçırmışım alanyanın penaltıdan önce gökhana faul var ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Evet ama Taliscayı denemek için fırsat vardı ama iyi değerlendiremedi sırf gol atması değil top tutup pas dağıtması gerekirdi ama yapmadı hiç kaybold... Mesaja git »
Ben hiç denk gelmedim valla... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Yok hocam zorunlu iki değişiklik yaptım ömeri alma şansı kalmadı... Mesaja git »
Marcelo Tosic sıvadı bugün hiç kusura bakmayın araya atılan her top geçti wagner love dan hep çalım yediler ... Mesaja git »
Dün FB - Başakşehir maçında test amaçlı aldım akk yüzünden tam 720p izlemeyedim ama yinede yayın güzeldi bugünde BJK maçını aldım sonteklif üzerinden... Mesaja git »
Çalışıyordu az önce bitti... Mesaja git »
Arkadaşları

***Leopard***

Tsukiyomi

avoidablehawk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.219