Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mahsur kalan adam
Gerçek Advolkan kaplan
Doğum Tarihi5 Eylül 1993
KonumAğrı, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ah ah atsa efsane olacaktı... Mesaja git »
Nerede oynadığı önemli değil hocam 10 milyon altına satılmaz... Mesaja git »
İ dont... Mesaja git »
SATILIK # IPHONE 5S 16GB SIYAH # başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Merhabalar, İlk sahibinden IPhone 5S Siyah, 16 GB. Yanında şarj aletini de vereceğim. Garantisi, kutusu yok. Antalya içi elden teslim, şehir dışına ha... Mesaja git »
TERTEMİZ ÇİZİKSİZ İPHONE5 16GB KUTULU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Cihazı 5 Yıldır kullanmaktayım. Herdaim Elago kılıflarla kullandım. çiziksiz darbesiz tamirsiz. beyaz renk 16gb. hiç tamir servis görmedi. 1 kez apple... Mesaja git »
Satılık i-phone 5s al-kullan (GÜNCEL) 600 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Satılık i-phone 5s al-kullan (GÜNCEL) 600 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Merhaba, hızlı şekilde satılık, sorunsuz temiz tamamen çalışır durumda, çiziksiz ekran koruculu şekilde az kullanılmış, bayi çıkışlı ve yurtiçi kayıtl... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
aboubakara da denilmişti sanmıyorum... Mesaja git »
Garantili İphone 5s Space Grey ( Ankara -800 TL ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-garantili-5s-16-gb-space-grey-515904662/detay İlanda herşeyini bel... Mesaja git »
Yurtiçi iphone 6 silver 16 gb 950 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Selamlar Arkadaşımın telefonunu satıyorum. Yurtiçi Full kutu İçeriği mevcut sadece üst köşesinde darbe olan fotolarda belli cihazı satıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

***Leopard***

tr123456

Tsukiyomi

avoidablehawk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
6.105