Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
samsun__
Gerçek AdOğuzhan Kılıç
KonumSamsun, İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 104
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ahize sesi çok azaldı arkadaşlar garantiye göndermeden nasıl çözerim ?... Mesaja git »
Tüplü Arabaya Binmek Eziklik Göstergesi midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aferin neden girilmediğini anlayamadığın için çok iş yaptığını düşünüyorsun . Neden girilmediğini araştır bir şey olursa kan alırlar .... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
6ste mono muydu ?... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar 6sten 7 ye geçtim . Cihazın sesi 6se göre çok tiz geldi herkeste böyle mi benim cihazda mı sorun var ?... Mesaja git »
Dolandırılma Vakası (SSli) edit geldi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Geçmiş olsun diyecek bir şey yok . En fazla 250 TL'ye kayıt yaptırırsınız canınızı sıkmayın .... Mesaja git »
6s 64 gb 1 yıl garantili cihazımı verip 32 gb yurt dışı 3 aylık 7 aldım sizce mantıklı olmuş mu ?... Mesaja git »
6s 64 gb gold 12 ay garantili konusunu başlattı (6 ay önce)
Cihaz sıfır gibi en ufak çizik yoktur . Büyük geldiği için se öncelikli takas düşünüyorum nakit isteyen arkadaşlar için fiyat 2400 tldir. Samsun içi e... Mesaja git »
6S'İ SATIP TEKRAR 6S ALMAK başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Çok teşekkür ederim sepete attım :) .... Mesaja git »
PowerBank olmadan çalıştıramıyor mu ? Yardımınız için teşekkür ederim .... Mesaja git »
Film izlemek için kullandığınız kabloda filmler nerede görünüyor ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Niglib
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.188