Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TR_mahmutpek
Gerçek AdMahmut Pekkara
Doğum Tarihi3 Ağustos 1999
MeslekLise Öğrencisi
KonumManisa,Salihli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam ilgilenecek olursanız yardımcı olabilirim.... Mesaja git »
[FİYAT YENİLENDİ!!] [200 TL] SIFIR AYARINDA NİNTENDO SWİTCH OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
güncel... Mesaja git »
Üst not: Sadece mario rabbids oyunu kalmıştır. Mario Rabbids Kingdom Battle oyununu satıyorum. Oyun çok az kullanılmıştır, en ufak tek bir çizik dahi ... Mesaja git »
Ryzen 2000 Serisi İncelemeleri Çıktı (Sonuç) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/8dehub/holy_cowabunga_1080p_gaming_has_skyrocketed/ Burdaki sonuç öyle göstermiyor?! Galiba sebebi İntelin Mel... Mesaja git »
BİM’e uygun fiyatlı oyuncu ürünleri geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Valla ihtiyacım da vardı. Sizce alınınır mı? Evet 20-30 liralık şeyden ben de pek bişey beklemiyorum ama tavsiyeniz varsa da dinliyorum... Mesaja git »
PS4 Emulator? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Lan fake onlar dikkatli olun. Mantıklı olun biraz 10 teraflopluk gpu bile 256 gigaflopluk konsolu (ps3) emulate edemiyorsa 1.8 teraflopluk konsolu nas... Mesaja git »
UN HELVASINDAN 4 GB RAM YAPMAK başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
4gb ramın oyunda vereceği performans yerine irmik helvasındaki enerji ile oyunu zihnimden düşünürüm daha iyi amk... Mesaja git »
BİM'e gelen yeni gofret tat stabilite testi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yok crysis... Mesaja git »
BİM'e gelen yeni gofret tat stabilite testi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Stutter veya latency yapıyor mu peki?... Mesaja git »
NEDEN HİÇ KİMSE KONUŞMUYOR?! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hiç görmemişim. Neyse o zaman konu kapatılır heralde.... Mesaja git »
Arkadaşları

dreadx

Kralmat6
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117