Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
soneday
Gerçek AdSoner Çakır
Doğum Tarihi9 Aralık 1989
Meslek3D Tasarım, Animasyon Hizmetleri
Konumİstanbul,Sancaktepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 64
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları21
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Mobil oyun tutkunları için yeni nesil gamepad başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ipega 9099 kullanıyorum 80 tl'ye aldım mutlym kaliteli... Mesaja git »
13 yıl olmuş üye olalı. Var mı hala o zamandan olanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
yıl 2006 playstation 1 'deki driver2'nin 2.cd'sini bulmak için üye olmştm buraya... Mesaja git »
Tek Bir Kişinin Yaptığı Oyun! Bright Memory başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bir oyun geliştiricisi olarak söylüyorum. Hazır assetler kullanmadan bu seviye bir oyun tek kişi için imkansız. Yapabilir yetenekleri vardır ama kodla... Mesaja git »
2si1 | Türk Telekom indirim yaptı Vodafone yeni fiyatları açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
NetSpeed 24mbps paketimi 75mpbs paketini 76 TL'ye yükselttim. Evime ulaşan hız öğle saatlerinde 74 civarı, akşam yoğun saatlerde en az 68 mbps gör... Mesaja git »
Teşekkürler. Evet yıllarca oynadım hatta Lynda Online diye server bile kurmştm :)... Mesaja git »
Game of Thrones’un yeni sezonundan ilk video paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
çok vurucu sahne olacağına eminiz onda skntımız yok :)... Mesaja git »
Su damlası çentikli Huawei P30'un görselleri yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hersene bi kamera ekleyerek Amiral gemisi derler artık.... Mesaja git »
Yerli menajerlik oyunu 9PM Football Managers indirmeye sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
bedava demedimki tekrar oku adam gibi ÜCRETLİ yapsınlar dedim alalım fm serisi gibi mesela jetonla altınla elmasla dert yanmaktan skldık... Mesaja git »
Yerli menajerlik oyunu 9PM Football Managers indirmeye sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
içerik satın almalı, jetonlu vs.. adam gibi ücretli temiz kurgusal bi oyn yaplmıyor artk hepsi çöp... Mesaja git »
Bu yazınızı okudum kış indirimlerden fırsat satın aldım.. Takipteyim..... Mesaja git »
Arkadaşları

mbjk

emrefe

GsliKahraman

lumpazivagabundus

fuckulteli

Sayın

_kej_

Aang67

Baba Naber

s.h.a.

NomadCRY

go girl baby

Sentez*

getta

AnarchistDeist

plgshlpu

c.arda

bydirican

donanımdoktoru

RodePM

kaya0
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Fiat Grande Punto 1.3 Multijet - Huawei Mate 10
i7 2600K 3.4ghz - Asus DUAL GTX 1060 6GB - 16gb DDR3 Ram - 4 TB HDD - Asus VS239HV 23" FHD Monitör - Microlab 700u 2+1

Steam ID: lycaena7 / Origin ID: Lycaena7
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG G4
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
Steam
TV
LG
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Clash of Clans
Lycaena
İşlemci
Intel, Intel i7 2600k
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.184