Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
görkem_123
Gerçek Admurat şahin
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 98
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Göz için lazer ameliyatı oldum soruları alıyım-Standaru PRK- başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çok sağolun hocam inşallah bizimde iyi geçer pişmanlık sanırım biraz sadece göz kurulduğundan mi... Mesaja git »
Göz için lazer ameliyatı oldum soruları alıyım-Standaru PRK- başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
@kotkas hocam merhabalar konuyu tekrar canlandirmis olcam ama bu hafta içerisinde bende prk olcam şuan sizin durumunuz nasıl hocam geniş bir anlatsanı... Mesaja git »
Masa Lambası İç Devreleri Yardım konusunu başlattı (5 ay önce)
herkese merhaba beyler evdekı masa lambamın ıcındekı dıyotlar felan fulden gıtmıs durumda sanırım pek bılgım yok bılgısayarcı oldugum ıcın masa lambas... Mesaja git »
PUG Sahiplenmek İstiyorum konusunu başlattı (10 ay önce)
Arkadaşlar ben Köpek Ticaretine karsıyım ve bır tane pug cınsı kopek sahıplenmek ıstıyorum adanalı dızısınden gelen bır sempatım var ama malasef pets... Mesaja git »
KRİPTO PARALAR [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Kripto paralardaki ani yükselişler, kullanıcıların son 2-3 aydır oldukça ilgisini çekti. Ani yükselişler aynı zamanda ani düşüşler de doğurabildiği iç... Mesaja git »
c öğreniyorum yardım lütfen konusunu başlattı (bir yıl önce)
#include <stdio.h> int main(void) { int a=3; int b=7; int c; c=a+b; double *aPtr, *bPtr,*cPtr; aPtr=&a; bPtr=&b; cPtr=&c; printf("T... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
beyler grupta bosluk varsa benıde alın bee :D... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hepsiburada 100/25 veya 100/30 çek acil alınacaktır satmak isteyenler pm lütfen... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
merhaba beyler bır alana bır bedava kod lazım menu ıcın 1 tane eger fazla varsa verırsenız sevınırım :) pm beklıyorum... Mesaja git »
beyler aldıgım yerın adını yazmam dogrumu bılmıyorum ama meizu mx4 aldım telefın bırgun cat dıye gıttı sonra telefonu fırmaya yolladım yarın tam bır a... Mesaja git »
Arkadaşları

num

mct2002

m@xman

Kaygerya

zztrk

GandZ

ouoo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094