Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gamerasi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Nisan 1973
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 155
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bulma karakterinin seslendirmeni olması ile daha fazla üzdü.... Mesaja git »
GTA V de oyun içi ödeme Rockstar tarafından öyle bir şekilde sömürülmeye başlandı ki EA'in son yaptığı ile kıstas yapılamaz. Ceo. Bunker, Operation ... Mesaja git »
Beyin tümöründen ölen Samsung işçisine tazminat kararı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bizdeki işçiler, alenen cinayete kurban gidiyor. http://www.diken.com.tr/ohalde-cinayetleri-son-bir-yilda-1963-isci-hayatini-kaybetti-51i-cocuktu/... Mesaja git »
Star Wars Battlefront II | "Rekabet" Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Biliyorum kardeşim. Bu inceleme süreçlerinde pek değişiklik olmuyor.... Mesaja git »
Star Wars Battlefront II | "Rekabet" Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
https://www.gamespot.com/reviews/star-wars-battlefront-ii-review-in-progress/1900-6416810/ Bu puan bile çok. Rekabet dediği şey, para ver kazandan ib... Mesaja git »
DiRT RALLY™ (PLAYSTATION 4 ANA KONU) KONSOL SÜRÜMÜ ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Gran Turismo 3 den sonra en fazla keyif aldığım yarış oyunu.... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Öncelikle güle güle kullan. Geçtiğimiz yılın sonunda pc topladım ve oyunları üst seviyede görsellerle ile oynuyorum, oyuyorum diyorum ama çoğu zamanım... Mesaja git »
Electronic Arts Respawn Entertainment'ı Satın Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
"Oculus Rift VR için gerçekçi bir savaş oyunu" Bu ekipten çıkacak VR oyunu merak uyandırdı.... Mesaja git »
★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bana fazla iyimser yaklaşıyorsun gibi geldi. Ps platformunda arkadaş topluluğu edinmiş kişiler kolay kolay geri dönmez, özellikle de 2-3 yıllık bir dö... Mesaja git »
Sociable Soccer Bu Hafta Erken Erişime Açılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Haha oyun çok iyi. Şimdi eve Amigacı bir arkadaşı çağırma zamanı.... Mesaja git »
Arkadaşları

okayal

conerland

argos00

brkkyk

By___Muzzy

adigesave

eehbee

Xanhos

sefata123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Diken.com.tr

Gerçeklerden kaçanlara batar.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.218