Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gamerasi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Nisan 1973
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 153
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tennis World Tour Duyuruldu, 2018'de Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
En son Vita da Virtua Tennis 4 oynamıştım. Gelsin artık sağlam bir tenis oyunu.... Mesaja git »
Benim standa ufak bir revizyon olayı var. Sıkıntıyı gierdim mi ben de akacağım yollara.... Mesaja git »
GRAN TURISMO SPORT [PS4 - PS4 PRO] (BETA ÖN İNCELEME İLK SAYFADA) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ahahaha. Bu resimlere cevaben atılan resimleri neden paylaşmıyor arkadaş... Fanboy olmak bunu gerektiriyor sanırım.... Mesaja git »
İndie-Retro-Jrpg ciler aranıyor millet... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Tamamdır. Pm.... Mesaja git »
İndie-Retro-Jrpg ciler aranıyor millet... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 yıldır forum içinde aktifim, şu an üyesi olduğum gruplar olmakla beraber yeni bir grup oluşumu için buradayım. Böyle... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ben aylarca önce bırakmıştım ama bıraktığım zamanda böyle bir saçmalık yoktu. Bu haliyle bu oyun adamı çıldırtır. Ne gerek var bağlantısı iyi olanlar... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
[DHTUBE=https://youtu.be/_Kgxtqcr-HA]... Mesaja git »
Kullandığım ttnet HİPERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'e kadar) 200 gb AKK li Az önce kota nın dolduğuna dair bilgilendirme mesajı sonrası hızım 50 den 3 e d... Mesaja git »
Teşekkürler.... Mesaja git »
İyi hoş da, bu dlc fiyatları nedir ya. Dirt 4 90 tl. Hot Wheels dlc'si de neredeyse aynı fiyat.... Mesaja git »
Arkadaşları

okayal

conerland

argos00

brkkyk

By___Muzzy

eehbee

Xanhos

sefata123
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Diken.com.tr

Gerçeklerden kaçanlara batar.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125