Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Expireme
Gerçek AdAtakan Aydın
KonumBalıkesir, Bandırma
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Yerli araba 100bin lira olursa başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
GM? GM sattigi telefonlari cinde üretilmiş olan modellerden secip uzerine kendi damgasini basmak icin patent ucreti vererek Turkiye'de satiyor.... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Hocam Istanbulda degilim ama kaplamayi buldum amazondan. Sagolun... Mesaja git »
Ya ustadim artik polemige girmeseniz? Gercekten cok bos mesajlarla dolduruyorsunuz. Bende Atatürkçü ve musluman bir genc olarak ümmetçi gecinen yobazl... Mesaja git »
Ataturkçü ve müslüman bir gencim. Ümmetçilik gibi sacma sapan yobaz dusuncelere asla tahammulum yoktur. Ama sizin konusmalariniz veya tavırlariniz ümm... Mesaja git »
GEAR S3 CLASİC & FRONTİER ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar watchmaker ile yukledigim bazi saatler agir calisiyor. Gec guncelliyor. Acaba bunlari program yardimiyla degilde direkt olarak saate atmani... Mesaja git »
Tamda ayni urune bakiyordum:D bezeli tam kaplamiyormus arastirdigima gore neyse artik diyecegim. Bu mesajdan 1 dakika once bezel kismini carptim dayan... Mesaja git »
Hocam iste takmamak lazim diyemiyorum ben. Carbon stickerlar gercekten cok hos duruyor. Hemde koruyor. Ama bir turlu bulamadim nerde satildigini... Mesaja git »
Hocam 1300 lira verdim herkes gibi, yani hor kullanmak istemiyorum. Hor kullanmayı geçtim dikkat ederek kullanırken bile 1 çarpmada dahi çizilecekse b... Mesaja git »
Arkadaslae bezelin cizilmemesi icin carbon stickerlar oluyor ben bulamadim goemustum bir yerde. Kullanan var mi acaba? Cok hassas orasi... Mesaja git »
Mobil PUBG - TİMİ&Lightspeed Studio - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyle bir durum var hocam. Mobil pubg'nin gercek pubgden ayri olarak pc surumu gelecek ama bedavami olur bilemem... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir

Sacramental

hope78

bulut27

TnaKreB

Pisikletçi

SPECIALIZED

batuhanbstnc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.281