Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
harina
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Adharina
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Sizce Evrenden Daha Büyük Bir Şey Varmıdır?? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Umarım evrenden daha büyük birşey vardır hatta ondanda büyük ondanda... Artık evrenin sonsuz olduğu ve bunu anlamakta zorlanmam beni o kadarda rahatsı... Mesaja git »
: Duygular bağımlılık yaparmı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
O belgeseli bende izlemiştim. Belgeselde duygusal bağımlılığa örnek gösterilen kadın kederli biriydi. Ve çevresinde ne olursa olsun bu kederini dağıta... Mesaja git »
: Serbest Sohbet Köşesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Yaprak dökümü gibi.. Herkes sessiz sedasız gidiyor bir veda bile etmeden. Sanırım yaşlandım kaldıramıyorum artık böyle şeyleri.... Mesaja git »
: Köpekler akıllıymış... başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Sokaklarda rekabet halinde olan iki tür arasındaki bu hasmane tavırlar normal olsa gerek.... Mesaja git »
: Bilmek ve İnanmak Arasındaki İlişki başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
İnanmak bir kabuldur, beklentidir. Kesinliğinden emin olduğun bir şey için ben inanıyorum demessin. Mesela ben iki katlı bir evde oturuyorum desem bun... Mesaja git »
: İnsan biyolojisindeki büyük hayal kırıklığı başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
kotika, çok güzel bir yaklaşım olmuş açıkçası biraz şaşırmadım değil :)... Mesaja git »
: Para işlerinden anlayanlar. başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Evin getirisi sadece kira geliri değildir evin fiyatıda zamanla artabilir bunuda gözönüne almalısın. Evi satıp bütün parayı dolara yatırdığını farzede... Mesaja git »
: İlişkilerde bekaretin önemi.. başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Kadın ve erkeğin aldatmaya ve bekarete bakışını anlayabilmek için onun cinsel ihtiyaçların kaynağını ve bunu nasıl giderdiklerini anlamak lazım. ''İ... Mesaja git »
: Serbest Sohbet Köşesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Hoş geldin Hare Rama diyorum çünkü yönetici iken düşüncelerini özgürce ifade edemiyordun, şimdi üzerindeki o yükleri attın artık daha hafifsin eminimk... Mesaja git »
: ++ ihtiyacın nedenleri nelerdir ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
İnsanların neye ihtiyaçları var neye ihtiyaçları yok bir bilene soralım isterseniz!... Mesaja git »
Arkadaşları

Hare Rama

Deep Impact

kaotika

El-Cezeri
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Evren, sadece bilebildiğimizden büyük değil, gelecekte herhangi bir zamanda bilebileceğimizden de daha büyüktür.
John D.Barrow

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125