Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lexternall
Gerçek AdSefa ATLI
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam bi de şu diğer hak bende veya sitede dedikleri ne oluyor acaba ?... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Anladım hocam cevabınız için teşekkürler... Mesaja git »
Merhabalar ben bu kardeşliği yeni denemeyi düşünüyorum da buradaki satılık ilanlardan acaba satış işlemi nasıl yapılmalı güvenilir bir biçimde tecrübe... Mesaja git »
ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
İnşallah hocam teşekkür ederim iyi dilekleriniz için umarım kronik değildir dediğiniz gibi arada bizi buluyor işte böyle şeyler ... Mesaja git »
ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bende bu ürünü ilk alanlardan biriydim herkesde olduğu gibi bendede hdd cızırtı sorunu vardı pek takmadım fakat pc de gözle görülür bir yavaşlık vardı... Mesaja git »
Aynen hocam harbi öyle olacak yoksa... Mesaja git »
Bu gidişle onu alıcam gibi hocam cevabınız için sağolun samsung 850 evo aldı başını yürüdü zaten 450 nedir ya ... Mesaja git »
Hocam ben zaten direk temiz kurulum yapmayı düşünüyorum hdd de cızırtı zaten var da bir de benimki baya bir yavaş pc geç açılıyor arada birkaç program... Mesaja git »
Merhabalar hocam samsung 850 250gb modelinin fiyatı arttığından ben de bu gidişle crucial alıcam ürün nasıl sizce önerir misiniz bir problem teşkil et... Mesaja git »
The Witcher 3 favorim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078