Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AndroidS7180
Gerçek Aduğur yasin karakaş
Doğum Tarihi8 Ocak 1994
Konumİstanbul,Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2013
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
45.000 TL'ye Kadar Dizel OTM. Düşük Km. Sedan ya da HB başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam , Bu bütçeye uygun sabırlı olur iseniz 2007-2010 arası toyota auris ya da toyota corolla bulabilirsiniz.... Mesaja git »
Nedir bu çocukların öğremenlerden çektiği. başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam öncelikle çocuğunuza üzüldüğümü belirtmek isterim. Küçükte olsa büyükte olsa öğretici sıfatına sahip birisi hiçkimseye böyle bir cümle kurmamalı... Mesaja git »
Androidden İPhone Geçenler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam s6 edge den tut note 5 ine kadar her cihazı kullandım. Lg si windows phone si hariç. Asıl önemli nokta apple cihazlarında donanım ve yazılımın ... Mesaja git »
Satılık note 5 gold. Yurtiçi garanti bitti. konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba değerli forum üyeleri , Severek kullandığım note 5 cihazımı satıyorum. Cihazın ekranı köşeden morarma yaparak kararmıştır. Ekran değişimi ya... Mesaja git »
Ev ve kira fiyatları daha nereye kadar artacak ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Esenyurt'ta oturuyorum . şuan sitelerde daireler 170-180bin tl . artık siz nerelerden ev bakıyorsanız . bizim burda çok nezih bir mahalle idi 5 sene ö... Mesaja git »
Sahilde kamp yerleri [;)] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam çadır bu kuru ve düz bir zeminde istediğiniz yere kurabilirsiniz tek bir şart var o da çevrenizdeki insanları rahatsız etmemek kaydı ile . Çok k... Mesaja git »
Hobi olarak camping olayına giriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
merhaba hocam , çadırla ilgili istanbul'da isen decathlona bakabilirsin . fiyat performans ürünleridir. 2 seconds çadırları tavsiye ederim . ferm... Mesaja git »
Çanakkale Kabatepe Kamp yeri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam salı günü ordaydım. kamp yapamazsınız devlet amcamız her zamanki gibi işe el atmış ve sadece günübirlik girebiliyorsunuz . sabah 8.30 tu sanırım... Mesaja git »
bu nasıl bir ülkedir ? (Türkiye) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Şu konudaki en güzel ve açıklayıcı cevap için şahsınıza teşekkür ederim . Dediğiniz gibi ; Yani demek istediğim o dayının sakalı,giyimi,kuşamı ... Mesaja git »
bu nasıl bir ülkedir ? (Türkiye) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
ah be hocam Kanada alsa koşa koşa gidicem... Mesaja git »
Arkadaşları

JackAvrupa
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Kulaklık - Amfi
Sennheiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078