Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mrtgfb
Gerçek Admert bülte
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KABLO TV (GENEL KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Arkadaşlar Merhaba Mavi Karadeniz tv kanalı sizce gelir mi? güzel karadeniz yöresi müzikler çalıyor. Gelmeyecekse kablo tv iptal ettireceğiz çünkü ... Mesaja git »
KABLO TV (GENEL KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bir karadeniz li olarak yöresel kanal koyalar keşke bazen karadeniz şarkıları çalıyor güzel gidiyor. Umarım Mavi Karadeniz tv kanalını eklerler. Say... Mesaja git »
Neden Karadeniz Yöresi Kanal Yok? konusunu başlattı (23 gün önce)
Arkadaşlar, Bir karadenizli olarak kablo tv ' de Mavikaradeniz tv kanalı olmaması çok ilginç Para ödüyoruz ancak istediğimiz kanal izleyemiyoruz. ... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Vatan bilgisayarda 55'4k pus7002 model 3.299 TL di ben aldım oldukça memnunum.... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Merhaba Arkadaşlar, Hafta sonu Philips 55Pus7002 cihaz aldım çok memnun kaldım görüntü kalitesi kanal geçiş hızı çok iyi açıkcası sony xd 7005 modeli... Mesaja git »
Hyundai İ20 Aracımı Aldım. Kısa Bilgilendirme.. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hayla Hyundai markasını kötüleyenler var yok bu paraya hyundai verilir mi gibi Hyundai bence şuanda sektör ve segmentlerine göre kaliteli araç üretiyo... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba, 7 Plus kullanıyordum s8 almak istedim iki gün kullandım güzel cihaz kamerası da iyi ancak şarjı iphone 7 plusdan batarya perfor... Mesaja git »
Karadeniz Türk Tv Kanalı Geliyor.. konusunu başlattı (9 ay önce)
Bir karadenizli olarak talebimizi kırmayan Turkcell ve Turkcell Tv yöneticilerine teşekkürler... Mesaja git »
TURKCELL VOLTE başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Volte hayırlı olsun... Mesaja git »
TURKCELL VOLTE başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaşlar Merhaba, Turkcell' den aldığım kesin bilgiye göre 3 yada 4 gün içinde volte servisi aktif edilecek bilgilerinize. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094