Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mrtgfb
Gerçek Admert bülte
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Karadeniz Türk Tv Kanalı Geliyor.. konusunu başlattı (3 ay önce)
Bir karadenizli olarak talebimizi kırmayan Turkcell ve Turkcell Tv yöneticilerine teşekkürler... Mesaja git »
TURKCELL VOLTE başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Volte hayırlı olsun... Mesaja git »
TURKCELL VOLTE başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar Merhaba, Turkcell' den aldığım kesin bilgiye göre 3 yada 4 gün içinde volte servisi aktif edilecek bilgilerinize. ... Mesaja git »
★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Değerli Arkadaşlar iyi akşamlar, Randevu sistemimi değişti ? 4 gündür her saat deniyorum ancak çıkmıyor güncel bilgisi olan arkadaşım varsa iletebi... Mesaja git »
Gece yavaşlık Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Türksat kullanıyorum 1 haftadır böyle 1 saat sonra yine aynısı olacak mı merak ediyorum. Uydunet abonesi olup gece 22:00' den sonra yavaşlık sorunu... Mesaja git »
Gece yavaşlık Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Benimde o dikkatimi çekti hızım 48 mbps değerdeyken 22:00^de 2 mbps düştü 23:00' de 4 mbps oldu gece 01:00' de düzeldi. Ancak çok saçma bunu neden ... Mesaja git »
Gece yavaşlık Hk. konusunu başlattı (7 ay önce)
Değerli Arkadaşlar, Kadıköy de geceleri 22:00' den sonra hat ciddi yavaşlıyor bazen veri akışı kesiliyor bir kaç gündür durum böyle istanbul ... Mesaja git »
Tuşa basmadan tuşun sol kısmına hafif dokunduğumda boşluk gibi oluyor çıt çıt ses çıkıyor basmadan. Aslında bugün servise gösterdim samsung bunu ... Mesaja git »
Değerli Arkadaşlar, Yeni aldığım s7 edge ana ekran home tuşunda ufak bir sallantı var. ve 1 hafta olmadan tuşun üstü kılcal çizik olmaya başladı... Mesaja git »
Samsung türkiye servis olayını Apple gibi bir türlü yapamadı. Yapsa müşteri memnuniyeti yakalayacak !... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125