Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mrtgfb
Gerçek Admert bülte
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hyundai İ20 Aracımı Aldım. Kısa Bilgilendirme.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayla Hyundai markasını kötüleyenler var yok bu paraya hyundai verilir mi gibi Hyundai bence şuanda sektör ve segmentlerine göre kaliteli araç üretiyo... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba, 7 Plus kullanıyordum s8 almak istedim iki gün kullandım güzel cihaz kamerası da iyi ancak şarjı iphone 7 plusdan batarya perfor... Mesaja git »
Karadeniz Türk Tv Kanalı Geliyor.. konusunu başlattı (5 ay önce)
Bir karadenizli olarak talebimizi kırmayan Turkcell ve Turkcell Tv yöneticilerine teşekkürler... Mesaja git »
TURKCELL VOLTE başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Volte hayırlı olsun... Mesaja git »
TURKCELL VOLTE başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar Merhaba, Turkcell' den aldığım kesin bilgiye göre 3 yada 4 gün içinde volte servisi aktif edilecek bilgilerinize. ... Mesaja git »
★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Değerli Arkadaşlar iyi akşamlar, Randevu sistemimi değişti ? 4 gündür her saat deniyorum ancak çıkmıyor güncel bilgisi olan arkadaşım varsa iletebi... Mesaja git »
Gece yavaşlık Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Türksat kullanıyorum 1 haftadır böyle 1 saat sonra yine aynısı olacak mı merak ediyorum. Uydunet abonesi olup gece 22:00' den sonra yavaşlık sorunu... Mesaja git »
Gece yavaşlık Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Benimde o dikkatimi çekti hızım 48 mbps değerdeyken 22:00^de 2 mbps düştü 23:00' de 4 mbps oldu gece 01:00' de düzeldi. Ancak çok saçma bunu neden ... Mesaja git »
Gece yavaşlık Hk. konusunu başlattı (9 ay önce)
Değerli Arkadaşlar, Kadıköy de geceleri 22:00' den sonra hat ciddi yavaşlıyor bazen veri akışı kesiliyor bir kaç gündür durum böyle istanbul ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Tuşa basmadan tuşun sol kısmına hafif dokunduğumda boşluk gibi oluyor çıt çıt ses çıkıyor basmadan. Aslında bugün servise gösterdim samsung bunu ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.039