Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bilal1153
Gerçek Adbilal hacer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil 2'nin Demosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar bu demoyu nasıl indirebiliyoruz? Ps4’te mağaza sayfasına gidiyorum ve demo falan göremiyorum. Aynı şey devil may cry 5 için de geçerli. Sad... Mesaja git »
[sizer=red]Video Haber: The Last of Us Part II başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Sorma arkadaş yav şu an öğrendim açık dünya olduğunu ve çok fena hayal kırıklığına uğradım. Bu oyun çizgisel yapısıyla çok iyiydi.... Mesaja git »
The Witcher 3 GOTY ve gog.com ile ilgili. Lütfen yardım edin, dostlar. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Dış görünüşle ilgili bir şey de göremedim yav ??... Mesaja git »
The Witcher 3 GOTY ve gog.com ile ilgili. Lütfen yardım edin, dostlar. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ne demek. :)... Mesaja git »
O 16 indirilebilir içerik tam olarak nedir ben de anlamadım. Oyunun içine serpiştirilmiş ufak detaylar mı acaba.... Mesaja git »
Dostum kusura kalma işten güçten bakamadım foruma. Dostum öncelikle settingse gel orada oyunların indirileceği yer olarak "gog galaxy\Games" diz... Mesaja git »
Dostum, sorununu biraz daha açarsan belki ben yardımcı olurum. Oyun yüklümü pcde? Gog galaxyde kütüphanede görünüyor mu?... Mesaja git »
Dostum, ilgin alakan için çok teşekkür ederim. Gog galaxy'i açmayı başardım. Şimdi güncellemeleri indirmeye çalışacam. ... Mesaja git »
Dostum, oyuna tıklayınca açılan bölümde game downloads yazıyor. O oyunun kendisi mi yoksa güncellemeler mi oluyor acaba?... Mesaja git »
Dostum ben goty edition kutulu olarak aldım. Oyunu yükledim, gog.comda hesap açtım, kodu girdim oyun kütüphaneme eklendi. Şimdi ne yapmam gerekli günc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172