Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bersel16
Gerçek Adali veli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hocam yemin ediyorum bu işi biliyorsun sen hay allah razı olsun sana nasıl hayır dua edeceğimi şaşırdım valla.Bu sorunu iş yerimde 3 kişi yaşıyoruz gm... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
bilginiz için çok teşekkürler ancak manuel pozu açtığımda 1-2 olaynı nasıl kullanacağımı çözemedim.Birde benim sorunum pozlama değil karanlık çekim e... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
titreşim fonksiyonu çalışıyormu ben beceremedimde... Mesaja git »
dostum titreşim özelliğini çalıştırabiliyormusun peki?ben hiçbir ounda beceremedimde... Mesaja git »
herkese merhaba size ufak bir sorum olucak 43pus6501 modeli tv me servisin tavsiyesi üzerine logitec f710 modeli gamepad aldım ancak titreşimini akti... Mesaja git »
aynen loş ortamda daha bile vasat bir hali var flaşsız çok daha net... Mesaja git »
cevabın için teşekkürler her iki flaşta sorunsuz çalışıyor ancak zamanlama hatası olduğunu düşünüyorum.Çünkü başka bir arkadaşın cihazıylada karşılaşt... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar merhaba.Bende flaşlı çekimlerde karanlık ve sarı çekme olayı var.Bunu yaşayan varmı?varsa çözüm üreten söyleyebilirmi?iyice soğuttukendinde... Mesaja git »
android tv için uyumlu gamepad önerebilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
f710da oyunlarda titreşim kullanabiliyormusun ben bir türlübeceremedimde... Mesaja git »
android tv için uyumlu gamepad önerebilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
selam f710da oyunlarda titreşim kullanabiliyormusun?ben bir türlübeceremdimde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082