Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
garoshan
Gerçek Adgökhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Klavye sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Donanımsal sorun zannedersem dostum yani klavyeyi iyi tamir edememişler İnte araştırıp sanal klavye diye (virtual keyboard) veya windows dan erişeb... Mesaja git »
Bilgisayar Aniden Kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Dostum yapılabilecek bir şey daha var sanki güç kaynağın kaldırmıyor gibi geliyor bana ama bilemiyorum. Şöyle 600 watt ve üzeri bir güç kaynağı olan... Mesaja git »
Format baslamiyor siyah ekran başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Dostum windows 95 veya 98 veya me veya xp cdin varmı? Buradan dos komut sistemine girip bir fdisk denesen Fdiski biliyorsun dimi burarada?... Mesaja git »
Her 60 snde bir anakarttan Uzun Bip. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
dostum hiç geri yükleme yapmasaydın denetim masası güç ayarlarından , planlara bakıp maks performansı seçip, sabit diskleri hiç bir zaman kapatma ya... Mesaja git »
UEFI Format Atamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Dostum uefi ile kurmak istiyorsan ona göre uefi mbr li bir dvd oluşturman lazım veya usb den işini yapacaksan usb diskini bu şekilde yapman gerekiyor ... Mesaja git »
Evet dostum manuel fan speed ayarı fan speed %100 yap sonra test yap bakalım.... Mesaja git »
fan speed i manual olarak %100 yapıp test etmeyi deneyebilirmisin? Bunu yapıp sıcaklık yüzünden mi reset attığı hakkında bir bilgimiz olabilir.... Mesaja git »
Yani 66 santigrad derecede (66 c') , peki dostum fan speed %100 yapıyormu?... Mesaja git »
4gb Üzeri Video Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Server bir süre sonra bağlantı yı mı kapatıyor acaba diye aklıma geldi ama doğrumudur bilmiyorum. ntfs ve 64 bit bu arada dosya sistemi ve işletim s... Mesaja git »
Dostum fan speed den bahsettin herhalde % olarak fan speed in % 66 olduğu zaman kaç derece idi gpu temp.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156