Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cmravclr
Gerçek AdCemre AVCILAR
Doğum Tarihi11 Eylül 1992
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
TİP 7 saha dolabında dolaba kadar fiber gelir dolaptan sizin evinize eski usul bakır şeklide devam edilir. Diğerlerinin de dediği gibi sistem olarak V... Mesaja git »
MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İyi günler, sormak istediğim bir konu var eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yakın zamanda ikinci el olarak macbook pro satın aldım. İçerisind... Mesaja git »
Herkes yalan vs diyor ama şu konuda emin olmanız gerekiyor. Eğer siz VDSL değil de ADSL olarak aboneliğinizi kullanıyorsanız sistemsel olarak ADSL mak... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ulaştırma bakanı bugün ULAK açılış töreninde "Fiber optik altyapısında mükerrer yatırımdan kaçınılması adına önümüzde hafta Başbakan Binali Yıldırım'ı... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
"teşekkürler,ben de de trnsmisyon,yapa vs aynı ama hız 14mb, demekki portta bir oyun oynuyorlar yoksa TTNET'te 75mb alıyordum. vay arkadaş kaç kere ... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hayır yanlış anladınız ya da ben bi şekilde yanlış yazdım. Upload hızım 5 mbit olmadı. 3 ila 4 mbit arasında seyrediyor.... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konusu burası değil biliyorum fakat dün akşam fark ettim Türk telekom 2 olan upload hızımı 3,5 4 seviyelerine çıkarmış.... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Normal şartlarda anlaması gerekiyor.Eğer anlamazlarsa teknik ekibe bağlanmak istediğinizi belirtin ya da bu şekilde bir arıza kaydı açtırın. Ping değe... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ayrıca path mode kısmında interleaved yazmakta. Hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsanız onu arayın ve fast path'e geçirilmesini talep edin.... Mesaja git »
Bu hat değerleriyle 100 mbit alabilirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

aeavcilar

mustafaabjk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: aeavcilar // Origin ID: aeavcilar //
Thermaltake Element V Black Edition // Thermaltake Toughpower Grand 1050W // MSI Z97 GAMING 7 // Intel i7 4790K 4.0Ghz 8MB Haswell Refresh // MSI GTX 1070 8 GB // Kingston HyperX 16GB 1600Mhz // Samsung Evo 250GB SSD // WD Black 500GB x2 RAID. // WD Black 1TB - 4TB
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
aeavcilar
TV
Samsung
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Samsung
Notebook
Lenovo
Basketbol
Beşiktaş
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston, Western Digital, Samsung
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Buderus
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Arçelik, Arçelik
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.102