Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cmravclr
Gerçek AdCemre AVCILAR
Doğum Tarihi11 Eylül 1992
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türknet Fiber Sorgulama Açıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben şahsen memnunum ama bir kaç sorun yok değil. Mesela hız kısıtlaması yapıyorlar 75mbit olarak gözüküyor paketim ama bana gelen hız hiç bi zaman 60ı... Mesaja git »
Arkadaşlar iyi günler. Evimden 20 30 metre uzağa tip7 kabin kondu. Hat değerlerim bunlar fakat türk telekom bana inatla 87 mbit destekliyor hızınız di... Mesaja git »
Bugün ilk kez alışveriş yaptım. Özellikle chat üzerinden çok yardımcı oldular. Güvenilir, hızlı bir alışveriş gerçekleştirdim :)... Mesaja git »
VDSL HAT ZAYIFLAMASI (dB) HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu da benim değerlerim. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. Tip7 Saha dolabıyla 30 40 metre mesafedeyim. Turknet kullanıyorum. Yakın zamanda 100mbit e ... Mesaja git »
İyi günler. Hattımın ulaşılabilir hızı 133920 kbps fakat inatla hızımı 76799 kbps de sabitliyorsunuz. Reklam yaparken 100 Mbps'ye kadar demeyin lütfen... Mesaja git »
BTK AKN Uygulaması 1 Mayıs İtibari ile Yenileniyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Evimin 20 metre ötesine tip7 kabin kondu 30a profilli. ulaşılabilir hızım 85-90 mbit arası gözüküyor. Buraya kadar her şey çok güzel. Modem de alacak... Mesaja git »
Arkadaşlar ulaşılabilir hızı 80 100 mbit arasında olup da 100 mbit lik paket kullanan var mı? Türk telekomdan bana hızınız 85, 100 olmadığı için size... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türk telekom musunuz?... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok saçma bi durumla karşı karşıyayım açıkçası dünden beri sinir oldum. Türk telekom ile görüştüğüm zaman bana 85mbit e kadar destekliyor dendi. Ben d... Mesaja git »
Evimin önündeki kutu sonunda aktif oldu. Şimdilik adsl kullandığım için 25mbit gözüküyor tam hızı yarın arayıp öğreneceğim fakat sormak istediğim diğe... Mesaja git »
Arkadaşları

aeavcilar

mustafaabjk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: aeavcilar // Origin ID: aeavcilar //
Thermaltake Element V Black Edition // Thermaltake Toughpower Grand 1050W // MSI Z97 GAMING 7 // Intel i7 4790K 4.0Ghz 8MB Haswell Refresh // MSI GTX 1070 8 GB // Kingston HyperX 16GB 1600Mhz // Samsung Evo 250GB SSD // WD Black 500GB x2 RAID. // WD Black 1TB - 4TB
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
aeavcilar
TV
Samsung
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Samsung
Notebook
Lenovo
Basketbol
Beşiktaş
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston, Western Digital, Samsung
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Buderus
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Arçelik, Arçelik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078