Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cmravclr
Gerçek AdCemre AVCILAR
Doğum Tarihi11 Eylül 1992
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Şubat 2013
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Modem arayüzünde ulaşılabilir hızım 135 mbit olarak gözükmekte fakat Türk telekom da Türknet de bana inatla 86 mbit destekliyor diyor. Saha dolabı evi... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İstanbul'da yaşıyorum. En düşük ping 45 seviyelerinde, ortalama 55 60 arası oluyor. Yeni gelen dlc paketi serverlarında anlamadığım bi sebepten dolayı... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kotam şu an 221 gb ama sabah 8de telefona mesaj gelmiş kotayı aştınız hızınız düşürülmüştür diye. Yine geceyi gündüze mi kattılar anlamıyorum katsalar... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Turknet'te çalışıyorsunuz galiba? Eğer öyleyse size bir sorum olacaktı belki bir bilginiz vardır. Türk telekom saha kabininden hız çıkışını neden 87 m... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kota yeni sıfırlanmasına rağmen sapıtmaya başladı bende yine. Bazı geceler download ve uploadım 0,000 olarak gözükmekte hepsini gündüze eklemişler.... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar iyi günler. 250 gb olan kotam dün yatmadan önce 170 gb seviyelerindeydi. Bugün uyandım telefonuma ard arda kotayı aştınız diye mesaj atmış ... Mesaja git »
https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126328219 Bak bu benim 18 Mayıs'ta girdiğim bir yorum. Yani Haziranda başlayacak diye bir şey yok yavaş yavaş ... Mesaja git »
Türk Telekomdan bahsediyorsanız eğer şöyle anlatıyım. Turknete başvurmadan önce ttnet ile anlaşmış hatta başvuruda bulunmuştum 100 mbit 200 gb paketi ... Mesaja git »
Ulaşılabilir maksimum hızım 135. Tip7 Saha dolabı evimin önünde hemen değerlerim o yüzden baya iyi. Cat6 kabloda mevcut bina içerisinde. Fakat sorun... Mesaja git »
Aynı sorun bende de mevcut fakat sorun Türk Telekom kaynaklı en azından benim açımdan. Modemime gelen değer 135 mbit fakat Türk Telekom anlamsız ve sa... Mesaja git »
Arkadaşları

aeavcilar

mustafaabjk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: aeavcilar // Origin ID: aeavcilar //
Thermaltake Element V Black Edition // Thermaltake Toughpower Grand 1050W // MSI Z97 GAMING 7 // Intel i7 4790K 4.0Ghz 8MB Haswell Refresh // MSI GTX 1070 8 GB // Kingston HyperX 16GB 1600Mhz // Samsung Evo 250GB SSD // WD Black 500GB x2 RAID. // WD Black 1TB - 4TB
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
aeavcilar
TV
Samsung
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Samsung
Notebook
Lenovo
Basketbol
Beşiktaş
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston, Western Digital, Samsung
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Buderus
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Arçelik, Arçelik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.086