Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sarohan
Gerçek AdOzan
Doğum Tarihi5 Kasım 1994
KonumOrdu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kozmetik konusunda herhangi bir darbe çatlak kırık bulunmamaktadır. Bilek kısmının konulduğu yerdeki sticker'larda ufak tefek aşınmalar vardır. ... Mesaja git »
*Fiyat Düştü*i7 8700 16Gb Asus Cerberus 1070Ti 144Hz 24''Monitör başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Merhaba arkadaşlar kasa mart 2018 tarihinde toplanmıştır.Bütün ürünlerin garantisi ve kutusu mevcuttur.En ufak sorunu ve sıkıntısı vs yoktur.Resimlerd... Mesaja git »
ORTA HALLİ BİR BİLGİSAYAR | I7 8086K & 1080Ti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Merhaba, Bilgisayarı yeni topladım. Hobim bu, zaman zaman bilgisayar toplayıp satıyorum. Bu sefer kullanırım diye topladım ama aklım şu an custom soğ... Mesaja git »
Monster Servisinde kullanılan termal macun başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Genel olarak ortalama değerlerde kalıyor çok bariz bir fark yok. İlk geldiği zaman termal macunu iyi uygulanmışsa, daha sonra gönderdiğiniz zaman da b... Mesaja git »
monster tulpar t7 v15.1 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Şimdi anladım işlemci kısmında özelleştirme yapmışsınız yanlış anlaşılma olmuş. Cihazın yanında usb driver aracılığı ile mi yüklediniz kontrol merkezi... Mesaja git »
monster tulpar t7 v15.1 başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
9900k demişsiniz 9700k olmasın o ? Clevo control center yazılımı olması lazım cihazda. Fan kontrol ayarları kısmından görüntü paylaşabilirseniz iyi ol... Mesaja git »
MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hangi model ?... Mesaja git »
20 FPS Pubg TULPAR T7 V15.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O modelde intelin grafik kartı devre dışı.... Mesaja git »
20 FPS Pubg TULPAR T7 V15.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
SSD'ye yükleyin diyecekler veya format atacaklardır. Böyle sorunların net bir çözümü olmuyor. Pubg'yi SSD'ye taşıyıp deneyin birde. Hiçbir değişme yok... Mesaja git »
Oyun Canavarı Satılık 1080Gaming X+ ve İ7-7700K başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Msi Gtx 1080 Gaming X Plus , İ7-7700K , Msi Z270 M3 Anakart , 16 Gb HyperX Ram ( 2x8 ) , CoolerMaster 120 Sıvı soğutma. Parçalar fotoğrafta görülmekte... Mesaja git »
Arkadaşları

just_shop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satıldı] Monster Tulpar T7 12.2 (I7 7700K & GTX 1070) Fiyat Düştü
Alıcı: bayburun
Tarih: 11 Ocak 2019; 15:29:55
Yorum
Kendisiyle Ordu'da buluştum. Ailesi de kendisi de çok misafirperver. Rahatlıkla güvenip alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Monster Tulpar T7 2.3.1 17''
Alıcı: 123_789
Tarih: 29 Ocak 2017; 10:34:47
Yorum
İlk önce ürünü gönderip sonra havale yi teklif eden süper bir satıcı. Güveni ve iyi niyetli alışveriş için teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094