Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tutiii
Gerçek Adahmet kucukkor
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zyxel VMG3312-B10B kullancı hızlarını sınırlama başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
S.a hocam nacizane çözüm önerimi sunabilirim eğerki siz başkalarına kıramadığınız için şifre vereceksiniz başka bir ağ kurup onlara sınırlı erişim ver... Mesaja git »
Lisansız elektrik üretimi ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
s.a arkadaşım google girip LİDER DERNEĞİ yaz istediğin bütün cevaplar devlet olarak teşvik etmek için hazırlanmış şuanda yatırım geri dönüş süresi iş... Mesaja git »
Kaçak akım rölesi nasıl takılır ??? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
elektrik mühendisi olarak cevap vereyim eğer vücudunuzdan toprağa herhangi bir akım akışı söz konusu değilse faz ile nötr arasında kalırsanız bütün ne... Mesaja git »
http://www.cube-tablet.com/cube-u39gt-quad-core-tablet-pc-rk3188-9-0-inch-1920-1280-android-4-2-bluetooth-2gb.html... Mesaja git »
ALINIK SONY S TABLET konusunu başlattı (5 yıl önce)
s.a . arkadaslar sony s tablet 400tl ye kadar ihtiyac vardir 3g li olmasi sart degildir. ekran haric kozmetik hatalari sikinti degildir. satacak arkad... Mesaja git »
SATILIK CUBE U30GT2 - FULL HD İPS 10.1 - 4 ÇEKİRDEK - 2GB RAM - 32 GB başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
ben talibim bakalım pm nasip... Mesaja git »
Sony Xperia S 32GB [Siyah] iPhone 5 ile Takas Edilir. başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
üzerine ne kadar vermeyi düşünüyorsun ben ıraktayım gelirken sana birtane getireyim... Mesaja git »
vpcf1 serisi sony vaio pcg81114l laptobumun giriş besleme mosfetlerinden biri yandı kendimde elektrik elektronik müh. oldugumdan açtım baktım çevresin... Mesaja git »
arkadaşlar bende kararsız kaldım kardeşime galaxy s 2 almıştım pasaporta kayıt ettirmemiştim yani bir hakkım var ırakta 640 dolar şuanda daha da düşer... Mesaja git »
Step motor sürmek için proje acil yardım konusunu başlattı (9 yıl önce)
s.a iyigünler arkadaşlar birçok araştırma yaptım ama derdime çare ne yazıkki bulamadım öncelikle elimde bipolar 5 çıkışlı bi step motor var benim so... Mesaja git »
Arkadaşları

_999_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
sent by tutiii

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109