Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zeki1981
Gerçek AdZekeriya YILDIZ
Doğum Tarihi15 Ocak ****
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 462
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları26
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar toplamada başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bunlara ek olarak. aslında herşey anakartta bitiyor. çünkü her parçaya destek veren ve birbirine bağlayan anakarttır alacağın tüm parçaları anakartın ... Mesaja git »
Msi ghost GS60 2PL batarya şişmesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ürün modelin buysa MSI Ghost Pro GS60 6QE-265TR 850 tl + kargoya bulabilirim. Teknik Özellikleri: Durumu: Yeni, Orjinal Model: MSI Ghost Pro GS60 6Q... Mesaja git »
Pc Çok Isınıyor (Fan temiz ve macunda sıkıntı yok) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
çipset değil besleme yada kondansatör arızası olabilir.... Mesaja git »
Laptop acilmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
notebook un bataryasını ve power kablosunu çıkar. beş dakika kadar power tuşuna peş peşe bas sonra bataryayı takmadan şarz cihazını tak ve sistemi aç.... Mesaja git »
internet kablosuyla alakalı foto çektim. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
o zaman şikayet edeceksin kesinlikle tt nin zimmetinde. o kutudan çıkan kablodan sonrası sana ait. yoksa herkes o kutuyu istediği gibi değiştirir. ay... Mesaja git »
REALTEK SES SORUNU (LÜTFEN BAKIN). başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
sisteminde via çipsetli anakart var realtek yükleyemezsin bu karta bunu unut buradan ses kartı yazılımını indir ve exe dosyaya çift tıklamak kaydıyla... Mesaja git »
internet kablosuyla alakalı foto çektim. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
o kutu türk telekomun zimmetindedir hocam niye kurcalama gereği duyuyorsun. bi sorun varsa çağır baksınlar. bana kalırsada fazla uğraşma.... Mesaja git »
Asus A556U Açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu işlemler işletim sistemini yeniden kurmak için. ancak verileri kurtarmak için daha farklı bir yol izlemen lazım. orjinal w 10 kaybetmezsin aynı sür... Mesaja git »
REALTEK SES SORUNU (LÜTFEN BAKIN). başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu gibi durumlarda en iyisi anakartın sitesinden indirmek. anakart marka model ve işletim sisteminizi yazın bakalım.... Mesaja git »
Asus A556U Açılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
eğer sen kapatırken sistem güncelleme filan alıyorsa ve sende ekranı kapatınca uykuya geçtiyse güncelleme yarım kalmış ve windowsunu çöktürmüştür. be... Mesaja git »
Arkadaşları

mago

oLgan

atesgede

nihat35nihat

ekoman245

alikirkbas

1200gs

mumak

salihbaba28

krstarica

uA_emir07

korkusuzmaraz

GollumFace

samsunluhaski1998

Karl_marx

alp40tr

aaron ramsey

Rbby

sevgisec

gncc38

yusuf19236

syst3mTR

LAZAROV55

Kepplintt41

Salamsosis123

Londias
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK P4 LER FİYATI UYGUN
Alıcı: Erkan07
Tarih: 30 Haziran 2009; 21:50:03
Yorum
kendisine teşekkür ederim iyi paketleme hızlı kargo gönderisi, her zaman alışveriş yapabileceğim bi
İmza
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
TOPLAMA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.453