Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tecnikadamoguz01
Gerçek AdOĞUZZ Yusuf
Doğum Tarihi4 Kasım 1995
MeslekOkumaya Çalışan Mühendis
İlgi AlanlarıBilim, Sanat, Teknoloji
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 65
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 26 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
merhabalar TT'dan 10gb lık pakedi sıfır hat alarak 2 hat olarak kullanmayı düşünüyorum aylık ödemem ne kadar olacak tam olarak açıklayabilecek olan va... Mesaja git »
PTTCELL BOMBA TARIFELER** YENİ DÜNYA TARIFELERİ) (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam bu hangi paket ve şimdi Pttcell akn li paket kullananlar 2019 devam edebilecek mi yoksa bittimi zira ben akn li paketiniz kalacak dedikleri için... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Atatürk caddesinde oturuyorum hocam... Mesaja git »
CEP TELEFONU FOTOGRAFÇILIGI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
LG G6 gcam ile çekildiler Mi Note 3 gcam ile çekildiler Sabah 5:30 da çekildi... Mesaja git »
G6 öncesi mi note 3 kullandım ve note 3 göre benim hissettiğim tek eksiği şarj diyebilirim onun dışında gcam ile mi note 3 kamerasını aratmıyor asla ... Mesaja git »
Battary test kısmında hocam LG tr ye bootloedar için baskı yapsak aslında gül gibi cihaz heba oluyor bu şekilde... Mesaja git »
Hocam Ruslar 4pda bu kod aracılığıyla kaç kez şarj edildiğini ve pilin kapasitesinin filan öğrenildiğini yazmışlar... Mesaja git »
Orda 702 mi yazıyor yoksa benim gözler mi gidik.? Ben bu iş çözemedim... Mesaja git »
Hocam kodu girip verdiğim önergeyi takip ederseniz ve fotodaki tik işaretini atıp sdcard a log al derseniz corrent kısmında batarya kapasitesi yazıyor... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
arkadaşlar merhaba rica etsem *#546368#*870# kodu ile svc menü- battary test- battary information diyip batarya kapasitesine bakarmısınız benim cihaz ... Mesaja git »
Arkadaşları

felixamor

OsmanAcs50

earlyhcore

amma velakin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
...Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene Diyebilene...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Huawei G7, Lenovo A7010, Samsung Galaxy mini 2, Huawei Nova (iphone 4s), Mi Note 3, Huawei Vision, Avea intoch 4, Huawei P9 lite 2017, Asus Zenfone 5, Lg G2
Operatör
Pttcell
Takım
Fenerbahçe
TV
VESTEL
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Hp
Kulaklık - Amfi
AKG Y20
Clash of Clans
86 Level "Sıkıcı"
İşlemci
RYZEN R3 1200
Anakart
ASUS 350M A PRİME
Sabit Disk
WD 1TB Blue
Ekran Kartı
GİGABAYT RX 460 4gb
Modem
Huawei

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141