Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cagataymy
Gerçek AdMusa Çağatay
Doğum Tarihi29 Eylül 1984
MeslekPara Kazanma Sanatı
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ARK: Survival Evolved (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ekibe katılmak değil de Ally olabiliriz eğer oynamaya devam ediyorsanız PM atabilirsiniz bana konuşalım.... Mesaja git »
Oyuncu kalitesi neden bu kadar düştü ve düşmeye devam ediyor? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yapılan reklamlar ve kaybedilen oyunculardan kaynaklı. Artık her yer elo boost riot türkiye bu adamları görüyor ama banlamıyor çünkü para kazandırıyor... Mesaja git »
Cemile ablamızla ilgili yorumlar lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Her yeni çıkan şampiyonda olduğu gibi saçma bir hasarı var kendisinin ve yakında bir nerf yer.... Mesaja git »
oyunun eziyete dönüşmesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Support rolleri ile oyun kazanmak gerçekten zor. Yanına gelen adc aktif değilse ve ayak uydurma sorunu yaşıyorsa bitiyorsunuz. Bende genelde support v... Mesaja git »
ARK: Survival Evolved (2015) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben oyun ilk açıldığından beri oynuyorum ve şu zamana kadar unoffical sunucularda hep alfa olmaya oynayabilecek arkadaşlar edindim. Çok büyük ekipler ... Mesaja git »
- Offical sunucularda Wipe gelmiyor. Zamanında bir kaç oyun hatası yüzünden wipe atılmıştı büyük buglar vardı kapatıldı sunucular wipe yedi ama artık ... Mesaja git »
Vücut geliştiren işsizidir AÇIK ve NET! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Spor sağlık için yapıldığında güzeldir. Öz güven sorunu yaşayan kendilerini 1 ayda balona çevirenler evet ciddi anlamda sorunlu arkadaşlar.... Mesaja git »
45 Kiloyum askere alırlarmı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Alırlar ve askerde güzelce de kilo alırsın geldiğinde sende kendini tanımazsın :)... Mesaja git »
gecici upload sitesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yanlış hatırlamıyorsam https://wetransfer.com/ bu site sadece istediğin adrese upload edip gönderiyor saklamıyor.... Mesaja git »
Suriyeliler PTT Önünde Yardım Kuyruğunda ( Nakit Para Kart-100 TL ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bence hepimiz gidip suriye vatandaşı olalım sonra buraya gelelim tekrar mülteciyiz diyelim alalım 1.500 lira maaşımızı keyfimize bakalım başka türlü n... Mesaja git »
Arkadaşları

kadir6699
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksaydık, karanlıklar aydınlığa dönerdi ...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109