Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tncy84
Gerçek AdTUNCAY TÜRKMEN
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LG 49UF8507 4K Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
bu tv nin internet tarayıcısından bein connect açmak istiyorum ancak chrome 35 sürümünü yüklemeniz gerekiyor diye uyarı veriyor. bu sorunu nasıl aşabi... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
sneaks cloud un digitürk satışından ( 948 TL ) 250 TL hediye çeki vermesi hakkında daha fazla bilgisi olan var mı????... Mesaja git »
DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
kendi çanağın varsa onların takacağına gerek yok... ben de o şekilde kullanıyordum... eutelsat a döndürmek için bir çanakçı getirt... 20 - 30 TL ye ay... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ustam bu aldığınız fiyat eutelsat için mi? bir de paket nedir acaba? paket yanında hediye var mı film / dizi gibi??? aldığınız fiyat 73x12 ay oluyor y... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ne yaptıkları belli değil... kime kaça tuttururlarsa o oluyor... ben beklemedeyim... 69x12 şekline gelirse alacağım (yeni üyelik)... Mesaja git »
DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
BUGÜN İZMİR FORUM BORNOVA'DAKİ TEKNOSA'YA DİGİTÜRK SORDUM. BİZ DE SATIŞI YOK ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE GELECEK 4 AYRI PAKET ŞEKLİNDE DEDİ SATIŞ ELEMANI. ANC... Mesaja git »
biraz önce müşteri hizmetleri ile görüştüm... mayıs ayında biten üyeliğimi sonlandırıp tüm ekipmanları iade etmiştim... bu nedenle yeni üye kapsamında... Mesaja git »
DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Teknosa mağazalarında satmış olduğumuz şampiyonlar paketi 995 tl den bi süreliğine 397 tl ye indi bu fiyat paketin 1 yıllık fi... Mesaja git »
FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Evet arakdaşlar Faturasız Digiturk abonesı olmak artık mümkün 14 agustos 2015 tarıhınde RAMADA otel'de Digiturk ve NextStar bayi topla... Mesaja git »
DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Aşağıda belirtilen paketler 21 Eylül 20118 tarihi itibariyle günceldir. AİLENİN YILDIZI -İlk 3 ay 9,99 TL kalan aylar 27 TL -15 ay taahhüt -İlk ay Spo... Mesaja git »
Arkadaşları

yuxexes_1453
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109