Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ßenle100les
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kılıçdaroğlu’nun bir yalanı daha çöp oldu başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Vallaha bloklicam ha video atiyor bide izlemeden :D anlamadan... Mesaja git »
İzlemeden atmis bide ayip ya izledim simdi biz diyor ayrim yapmadik yapmayiz sorunlarin her iki tarafli cozumunu deneriz demis Anlama kapasiten var ... Mesaja git »
Barzaniyi getirip megri megriyi soyleten kimdi dagdan teroristler kimin doneminde indi be insaf hdp diuor hala hdpnin secmeninin ikinci partisi niye a... Mesaja git »
Kanser sebebisin yeminlen ya hala iftira diyor adamin tek derdi suan kk lin iftirasi... Mesaja git »
Gaziantep yeniden Ak Parti diyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Antep fistigi ithaline devam... Mesaja git »
Dolar geri 2.50 - 3TL 'yi görür mü sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Gormez sogan bile irandan gliyor dolar neden degerlenir ulkene az dolar girerse yada surekli ithal alim yaparsan bu ulkede birak 3 tlyi 5 tl kalirsa i... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu’nun bir yalanı daha çöp oldu başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Adam birseye takilmis birakin laf anlatamazsiniz hehe yalanci diyin sonra ahaberi acsinda rahatlasin... Mesaja git »
He he Her gecenin gunduzu vardir doner bu devran elbet... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu’nun bir yalanı daha çöp oldu başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
He he hersey iftira iftira oldugu icin poesete 25 kr veriyorsun ege adalarina yunanlilar bayrak cekiyor rte kandirildigi icin darbe yapiliyor cunku kk... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Rusya kuresel kilit guc ben acikcasi verilerde oldugu kadar techizatinin olduguna inanmiyorum daha fazla daha etkili silahlari mevcut rusya dibine kad... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109