Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muratdem88
Gerçek Admurat demirel
Doğum Tarihi1 Ocak 1988
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 106
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xp format başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Denedim hocam. O da aynı şekilde? Açılırken delete tuşuna basıp firstli bölümü CD-ROM yapmak... Mesaja git »
Xp format başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam kendim hazırlamadim daha önce de onla format atildi. Biosa girdigimde first diye başlayan bölüm de CD-ROM seçili oluyo zaten. Onla bi ilgisi ol... Mesaja git »
Xp format konusunu başlattı (dün)
Arkadaslar bilgisayar çöktü format atmam lazım. Xp cdsini takıyorum bilgisayar açılırken delete tuşuna basıp biosa giriyorum ayar yapıp restart attigi... Mesaja git »
İsmaili döner diye ekmeğin arasına bile koymam. Gitsin süper takımında ki super sol bek hasan ALİ kaldırımla forma savaşı versin... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
30 saniye kalmış etoo yu çıkartıp Serdar ozkani alıyor. Amaç ne? İyi oynuyosun rakip on kişi beraberliğe yatiyosun vizyonsuz herif... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
pardon Yusuf Erdoğansa gelmesin tabiki... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yıl olmuş 2017. Hala ismailli kadro kuranlar var ... Mesaja git »
Hocam adam daha 20 yaşında. Daha ne yapsın ayrıca. Messi mı olması lazim begenmen için... Mesaja git »
Lacazette, Atletico Madrid'e söz verdi! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kaynak lacazette della sport... Mesaja git »
Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Biri şu konuya İsmail abinin hee hee tmm tmm inandım gifini atsin... Mesaja git »
Arkadaşları

the__CaNeR

temurcolak

strikeer
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK LAST OF US
Alıcı: my_xomatosis
Tarih: 31 Ekim 2015; 14:12:56
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satilik ps4 kamera referans ilani
Alıcı: maildecept
Tarih: 31 Ekim 2015; 14:03:57
Yorum
Sorunsuz bir alışverişti.. Dürüst bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANIDIR RED DEAD REDEMPTİON UNCHARTED 2 UNCHARTED 3 METAL GEAR 4 COD MF3 RESİSTANCE 2
Alıcı: catafalqx
Tarih: 19 Mayıs 2013; 20:38:05
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILDI BLACK OPS 2 REFERANS ILANIDIR.
Alıcı: skn7
Tarih: 1 Mayıs 2013; 20:19:45
Yorum
sağolsun iyi bir satıcı arkadaş.
Genel Puan

Ürün: referans ilanı uncharted 3-rage-bayonetta
Alıcı: titipoco
Tarih: 21 Nisan 2013; 1:04:32
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILDI REFERANS İLANI
Alıcı: rebel23
Tarih: 10 Mart 2013; 13:27:15
Yorum
İlgili ve güvenilir bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle teşekkürler..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.203