Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
formula 1
Gerçek Adniyazi ardal
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
türk telekom 3g hız testi türk telekom nihayet bizim köyü gören 2 vericiye 3g yi getirdi .... hız 11 mbps olanlar , köyümüzde vericiyi göre... Mesaja git »
Nokia 3310 4G -- 2.4 inç tuşlu wi-fi hotspot özelliği olan telefon tanıtıldı . Nokia 3310 4G -- Teknik Özellikler Ekran -- 2.4 inç 240x320 pik... Mesaja git »
Faturasız tarifeler ve gani ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
en iyisi Türk Telekom gündüz 9.00 - 17.00 saatleri arasında geçerli , 10 gb 15 lira olan paketi almaktır eğer bulunduğunuz yerde TT 3g - 4g sorunsuz... Mesaja git »
Faturasız tarifeler ve gani ? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
sssss5 EVET bendede öyle gani tarifesinde ben 20 dakika mobil veriyi açıyorum ama vodafone 27 - 28 dakika olarak gösteriyor .. tekrarlayayım GANİ ... Mesaja git »
Faturasız tarifeler ve gani ? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
ben ekim 2017 den beri gani xl tarifesindeyim eğer gani tarifesi olmasaydı yılbaşında 2 yıl taahhütlü 65 liraya 50 gb sonrasında 5mbpsye düşen TTNE... Mesaja git »
*****HTC U11+ Plus Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
ne zaman gelir bu telefon ...... Mesaja git »
TÜRKCELL hattımdan sadece mesaj gönderemiyorum konusunu başlattı (2 ay önce)
faturalı türkcell hattından , arama yapıyor , çağrı geliyor , mobil veride internete sorunsuzca giriyor , heryerden mesaj alıyor .... sorun sadece hiç... Mesaja git »
Ön izlemeli Video programı tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
MPC player , VLC player , potplayer , splash player bilgisayarımda 4 tane video oynatma programı var video ön izleme yi hiç birisinde bulamadım ... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
vodafone 4g İyidere merkez e yakın yer , 4g ile saat 16 civarında vodafone 3g bizim köyden , 3g ile saat 8 civarında çizginin üstünde olanla... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
türk telekom 2017 yılında bizim buralarda oldukça büyük ilerleme yaptı ... iyidere - ikizdere yolu üzerinde , kırsal kesimde 4 tane TT edge vericisi ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Scuderia Ferrari & Fernando Alonso

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.157