Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
formula 1
Gerçek Adniyazi ardal
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
lumia 1520 14393 deyim bugun facebook ve facebook beta ya girdikten 5 + 6 saniye sonra atiyor sizlerde durum nasil... Mesaja git »
Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
ben lumia 735 ve 1520 telefonuma aldığım ilk günlerden beri ( şubat 2015 ) şebeke sinyal programı arııyorum . özelliklede Network Signal İnfo gibi... Mesaja git »
F1 2018 bu hafta sonu yapılan AVUSTRALYA yarışıyla başladı büyük yarışa polde başlayan mercedes pilotu lewis hamilton yarışı önde götürürken , 2. sı... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
lumia 1520 wm10 14393 .... son yapısındayım .... vodafone self uygulaması artık çalışmıyor bende ...... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
türk telekom 3g hız testi türk telekom nihayet bizim köyü gören 2 vericiye 3g yi getirdi .... hız 11 mbps olanlar , köyümüzde vericiyi göre... Mesaja git »
Nokia 3310 4G -- 2.4 inç tuşlu wi-fi hotspot özelliği olan telefon tanıtıldı . Nokia 3310 4G -- Teknik Özellikler Ekran -- 2.4 inç 240x320 pik... Mesaja git »
Faturasız tarifeler ve gani ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
en iyisi Türk Telekom gündüz 9.00 - 17.00 saatleri arasında geçerli , 10 gb 15 lira olan paketi almaktır eğer bulunduğunuz yerde TT 3g - 4g sorunsuz... Mesaja git »
sssss5 EVET bendede öyle gani tarifesinde ben 20 dakika mobil veriyi açıyorum ama vodafone 27 - 28 dakika olarak gösteriyor .. tekrarlayayım GANİ ... Mesaja git »
ben ekim 2017 den beri gani xl tarifesindeyim eğer gani tarifesi olmasaydı yılbaşında 2 yıl taahhütlü 65 liraya 50 gb sonrasında 5mbpsye düşen TTNE... Mesaja git »
*****HTC U11+ Plus Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ne zaman gelir bu telefon ...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Scuderia Ferrari & Fernando Alonso

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172