Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
formula 1
Gerçek Adniyazi ardal
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FORMULA 1 2018 - 8. yarış 24 haziran pazar -- Fransa GP -- La Casseleet -- saat 17.10 sıralama turları -- sonuçlar 1 Lewis Hamilton --- Merced... Mesaja git »
Dört kameralı HTC U12+ tanıtıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
HTC U12 PLUS sahibinden com sitesinde 2 dükkanda satışa çıktı pasaport kayıtlı .. 1250 usd - paralel ithalat garantili 1150 usd - olanda garan... Mesaja git »
*****HTC U11+ Plus Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yanıtınız için teşekkürler ben u12 plus veya s9 plus dan yanayım.. u12 plus 4500 lira civarında çıkarda o zaman alabilirim .. bu arada gsmarena ... Mesaja git »
*****HTC U11+ Plus Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
s9 plus mu , u12 plus mu , p20 pro mu sizce hangisi... Mesaja git »
FORMULA 1 2018 - 7. yarış Kanada yarışını ferrari pilotu Sebastin Vettel 1.28.377 lik derecesiyle kazandı . vettel bu sezon 3. kariyerinde 50. yarış... Mesaja git »
F1 2018 7. yarış kanadanın montreal şehrindeki sıralama turlarında , pol pozisyonu ferrari pilotu sebastian vettel 1.10.764 lük derecesiyle kazandı .... Mesaja git »
FORMULA 1 2018 - 7. yarış 10 haziran pazar KANADA GP -- saat 21.10 sıralama turları -- 9 haziran cumartesi -- saat 21.00 büyük yarış ------- 10 haz... Mesaja git »
EN İYİ VIDEO CONVERTER? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
freemake video converter ücretsiz en iyi video ve müzik dönüştürme , müzikli foto slayt programıdır .. ben 2013 yılından beri kullanıyorum .. herkese... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
silinsin... Mesaja git »
Dört kameralı HTC U12+ tanıtıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
htc u12 plus 18 haziran 2018 günü satışa çıkabilir .. kaynak : gsmarena htc u12 plus - lg g7 thingQ hoparlör testi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Scuderia Ferrari & Fernando Alonso

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.164