Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
formula 1
Bir Önceki Kullanıcı Adıbizum lumia 1520
Gerçek Adniyazi ardal
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Germiyanlı bu paket için vodafone ye hiç mesaj atmadım , paket otomatik olarak geldi 2 hattımada her hafta yenileniyor değişen tek şey ücret... Mesaja git »
Trabzon turknet performansı nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
bu Türknet Rize ikizdere veya Kalkanderenin köylerindede varmı , benim yerim kalkandere kayabaşı köyü Türk Telekom köy santrali bizim ev santralde... Mesaja git »
Formula 1 2017 sezonu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
1 . mesajda F1 2017 de yarışacak pilotlar ve arabaların resimleriyle düzenledim ilk koyduğum resimler F1 2016 nın resimleriydi .. F1 2017 sez... Mesaja git »
Formula 1 2017 sezonu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
F1 2017 türkiyede yayın hakkı sadettin sarana ait S Sport kanalında . S Sport kanalını digitürk 87 , dsmart 78 , türkcell tv 77. Kanaldan abone o... Mesaja git »
vodafone den 2 hattımada haftalık cebinize uyan internet paketinde ücretsiz kota 1mb den 25 mb e yükseltildi .. hattınızda lira olmasa bile 1 hafta... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
wp 8.1 de facebook 1 saniyede açılıyor ... wm 10 insider rs1 ve rs2 de ise facebook 10 - 15 saniyede açılıyor tamamen mi kapanacak yoksa eski sü... Mesaja git »
Formula 1 2017 sezonu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
lewis hamilton pite girdikden sonra , vettel hızlı turlar atarken vettelin pite alınması bi bakıma hataydı, zaten arayı giderek açıyordu vettelin t... Mesaja git »
Formula 1 2017 sezonu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
F1 Avustralya yarışını Ferrari takımının pilotu Sebastian Vettel , Mercedes pilotu Lewis Hamiltonun önünde 10 saniye farkla kazandı Lewis Hamilto... Mesaja git »
Formula 1 2017 sezonu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
f1 2017 sezonu Avustralya nın Melbourne şehrinde sıralama turları başladı f1 Avustralya sıralama turlarında pol pozisyonunu Mercedes pilotu Lewis... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
lumia 1520 de bugün wp 8.1 geri döndüm 8.1 bakıyorumda telefon çok güzel olmuş özellikle facebook ve göz atma ekranındaki saat 1 saniye de açılıy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Scuderia Ferrari & Fernando Alonso

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.180