Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
formula 1
Gerçek Adniyazi ardal
KonumRize
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone interneti bol tarife/paket? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
gani M 750 Dakika 20 lira olan tarifede , 30gb interneti 11 - 12 saatte bitirmemiz gerekiyor .. 25 liraya gani L 1500 dakika ve 35 liraya gani XL ... Mesaja git »
Vodafone interneti bol tarife/paket? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
gani L 1500 DK ve XL 3000 DK tarifelerinde 30 GB kota var gani L 1500 Dakika içinde 30gb bitirmen gerekiyor 25 lira gani XL 3000 Dakika içinde 30g... Mesaja git »
-- F1 2017 -- 17. yarış -- ABD -- JUSTİN GP -- saat 22.00 tur sayısı -------- 56 tur 1 tur uzunluğu -- 5513 km toplam uzunluk -- 308.405 km e... Mesaja git »
VODAFONE FATURASİZ YENİ GANİ TARİFELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Silinsin%0a... Mesaja git »
VODAFONE FATURASİZ YENİ GANİ TARİFELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
gani 1500 tarifesindeyim bugün bana mesaj geldi ------ doldur1500gani --- 7000 e gönder 15 lira karşılığında dolduruluyor... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
1tl 1gb 1tl 2gb -- hediyegb 5tl 1gb mega 19 , mega yeni , bittikçe dolan gibi ve benzeri tarifelerde , tarifenizin sonuna kadar ayda sadece 1 kere ... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
yanıtınız için teşekkür ederim . 3. kez aradım vofafoneyi ama yine sonuçsuz kaldı ... iade olmadı ... gani L tarifesine geçtim ... gani L tarifeme , ... Mesaja git »
VODAFONE FATURASİZ YENİ GANİ TARİFELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
gani L ve XL tarifelerinde , 15 lira karşılığında doldur nasıl yapılıyor ve nereye mesaj atılıyor .... ben gani L tarifesine geçtim , diğer hattımıda... Mesaja git »
♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
son kararlı sürüm 10.0.14393.1770 dir sizin telefonunuz şu anda son sürümdedir hacker by lord -------------------------------------------------- 10.... Mesaja git »
Vodafonede calisiyorum varsa sorulariniz alayim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
vodafone , internet kotam dolmadığı halde benden 5 lira internet aşım üceti aldı mega yeni tarifesinden den gani 35 tarifesine 7 ekim 2017 günü geçtim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Scuderia Ferrari & Fernando Alonso

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078