Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scorpionx55
Gerçek AdAhmet Mehmet
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MediEvil Remastered PlayStation 4 için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Asıl remastered yapılması gereken oyun Crash Team Racing. Yapın yeniden sonra bakın server boş kalıyor mu... Mesaja git »
Yılın Oyunu The Legend of Zelda: Breath of the Wild Seçildi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Zelda harikaydı ama Persona 5 de harikaydı, özellikle Persona 5 de oyun-olay örgüsü bambaşkaydı. Zelda olmasaydı Persona 5 olsun isterdim.... Mesaja git »
Secret of Mana 3D Remake PS4, PS Vita ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Chrono cross ve Legend of dragoon ikisi de çıksa güzel olurdu benim için... Mesaja git »
God of War 2018'de Çıkacak, E3 2017 Oynanış Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Master_Evil oyunun biyerlerinde blades of chaos ortaya çıkıyordur umarım, yaşlandı diye mi kullanmamışlar[/quote] tüm ... Mesaja git »
Final Fantasy XII: The Zodiac Age için Yeni Bir Fragman Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Herkesin zevki başkadır tabi ama benim için Hikaye olarak 9 oynanış olarak 12... Mesaja git »
Yeni God of War için İlk Bilgiler Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
ejderhayı görünce sevinç çığlığı attım , umarım rpg tadında olur... Mesaja git »
PC için skyrime gerek olmayabilir ama PS4 ve Xboxone sahiplerinin gözünde tütecek emin olun... Mesaja git »
Quantum Break'in PC Sürümüne 27 GB'lık Güncelleme Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Güncelleme mi oyuna yoksa oyun mu güncellemeye çıkmış... Mesaja git »
oynamayız olur biter... Mesaja git »
PT ve Silent Hills, Başka Bir Projeye mi Dönüşüyor? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yeni bir isim ve Norman'ın sürekli baş rolde oynayabileceği bir seri üretirse güzel olurdu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125