Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blueyesprens
Gerçek AdNedim ŞEN
Konumİstanbul, Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 112
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar sistemsel bir problemlerden dolayı yaşanan olaylardan dolayı çok özür diliyorum. Biliyorum herkes şikayetini belirtmiş. Problem yaşayan ark... Mesaja git »
%50 indirimi mevcut maalesefki hafta sonundan kaynaklanan bir nedenden dolayı % 50 yazısı kaldırıldı satın alımda 39.90 otomatik olarak %50 düşmekte... Mesaja git »
Aslında siteden kaynaklanan bir hatadan maalesef %50 yazısı görülemedi aslında satın alım yapıldığında %50 olarak satın alınırken düşüyordu. o hatayı... Mesaja git »
Orjinal efendim tüm ürünler . ürün geldiği zaman da yine buradan yazabilirsiniz :)... Mesaja git »
İyi günlerde kullanın ... Mesaja git »
Evet orjinal ve 2 yıl garantili ... Mesaja git »
[b]Merhaba Arkadaşlar. n11.com sitesindeki mağaza adımlarındaki liva teknoloji şu an tablet ve telefon harici tüm ürünlerde %50 indirim uygulamaktadır... Mesaja git »
MERHABA KAPALI KUTUDUR: DÜN ARÇELİKTEN NAKİTE ÇEVRİLMEK ÜZERE ALINMIŞTIR. FATURA TARİHİ 17.05.2016 dır. 2 YIL GARANTİSİ MEVCUTTUR. Sahibindene İlan ve... Mesaja git »
Merhabalar geçen sene de olduğu gibi sadece bugünlük farklı kampanyalarla karşınızdayım 50js7200 samsung markalı süper ultra hd tv bugüne özel s... Mesaja git »
Açık olması gerekiyor otomatik hd içinde var hocam servis yanlış tanımlama yapmış olabilir. Herhangi bir sorunda beni arayabilirsiniz hallederim... Mesaja git »
Arkadaşları

yuxexes_1453

ilozof
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109