Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Rena34
Gerçek AdSelçuk
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Opel Corsa D Lastik Tavsiyesi 185/70/r14 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam ben dunlop taktım. 185 tl aynı tanesi memnun musun dersen daha çok erken bi yorum yapamam ama yol tutuş konusunda eski lastikten iyi sanırım. i... Mesaja git »
Eşlerinizi Kardeşlerinizi Uyarın başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
çarpmalık bi durum yok ki hocam onu nerden çıkardınız. arada neredeyse 1.5 arabalık daha mesafe vardı. kaldı ki kadın çıkan arabayı gördüyse yol kapan... Mesaja git »
Hocam iyi de korna çalmak huzur bozucu bir şey. Ve bunu gereksiz yere yapmak benim de sinirlerimi bozuyor. Asıl Otopark gibi kapalı bir ortamda ortada... Mesaja git »
Hocam adam arkasına baka baka geliyordu ağır ağır. Kadın da 1. vites hızında ilerliyor. daaat diye kornaya asıldı ben de anlam veremedim ne demek iste... Mesaja git »
Bu Oyunu Hatırlayan Var Mı? -Ballance- konusunu başlattı (14 gün önce)
Farklı top türleri vardı kağıt taş ve tahta offff ne günlerdi beeee var mı hatırlayan?... Mesaja git »
Sosyal fobili birine meslek önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
sosyal fobiyi yenmeyi neden düşünmüyorsunuz?... Mesaja git »
Askeri Firarin Cezasi? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
365*4= 1460 gün 1460 gün*7= 10.220 gün 10.220 gün/365= 28 Yıl bu doğru mu?... Mesaja git »
Eşlerinizi Kardeşlerinizi Uyarın konusunu başlattı (14 gün önce)
Herkese selam. Az önce dışardan geldim. AVM'deydim. Arkadaşlarla araca gitmek için yürürken bir olayla karşılaştım otoparkta. Adamın biri geri geri pa... Mesaja git »
Habire Yahşi Anadolu Lisesi'ne Nasıl Gidebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Upp... Mesaja git »
Habire Yahşi Anadolu Lisesi'ne Nasıl Gidebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam yürüme gidilmez mi? Metrodan yürüme gideyim desem kaç dk sürer? Nereden yürümem lazım?... Mesaja git »
Arkadaşları

XpressMusic34

bugatti1907

toutonic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Saygı ve özlemle anıyoruz...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172