Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
necoe66
Gerçek Adnecmettin erkılıçoğlu
KonumAmasya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sizi Hırslandıracağına İnandığım OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dediklerinize harfiyen katılıyorum. İyi veya kötü bir oyunun yüksek indirme sayısı alması için mutlaka şunlardan birisi olması lazım; 1- Sağlam r... Mesaja git »
Sizi Hırslandıracağına İnandığım OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar deneyen yok mu hiç. Biraz daha tasarımı değiştirdim. Yorumlarınız benim için önemli.... Mesaja git »
Sizi Hırslandıracağına İnandığım OYUN başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yorumunuz için teşekkür ederim. aa'nın çeyreği kadar indirme alsa bile çok çok iyi hocam keşke dediğiniz gibi olsa ... Mesaja git »
Basit Futbol (Simple Soccer) Yerli Yapım Mobil Oyun başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kardeş oyunlar çok başarılı. Pes etme sürekli reklamını yap biyerlerde. Çok minimalist oyunlar... Mesaja git »
Sizi Hırslandıracağına İnandığım OYUN konusunu başlattı (14 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Mobil oyun yapmak uzun zamandır aklımdaydı. Önce Unity videoları izledim uyguladım. (Unity tercih etme sebebim daha az kod ve Tut... Mesaja git »
Sizi Hırslandıracağına İnandığım OYUN konusunu başlattı (14 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Mobil oyun yapmak uzun zamandır aklımdaydı. Önce Unity videoları izledim uyguladım. (Unity tercih etme sebebim daha az kod ve Tut... Mesaja git »
ALINIK XIAOMI MI5 konusunu başlattı (4 ay önce)
arkadaşlar pm attım 2 günlük cihaz... Mesaja git »
Android Günlük Uygulamam başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
basit ve sade günlük uygulaması. günde 1 adet giriş yapılıyor. anlık olarak arama kısmı var. düzeltme seçeneği var.... Mesaja git »
Android Devler burda toplanın birbirimize yardımcı olalım başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, sene 2012 de ünideyken bir flashlight yapmıştım 10 satır kodluk uygulama. Reklam şirketi olarak Leadbolt'un banner, notification... Mesaja git »
Android Günlük Uygulamam konusunu başlattı (10 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Uygulamayı indirip yorumlayabilir misiniz? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nczn.myspeechdiary... Mesaja git »
Arkadaşları

Zafer Korkmaz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.074