Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
OSİBAY
Gerçek AdOSMAN BAYLAN
Doğum Tarihi10 Şubat 1987
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PC için Mikrofonlu Kulaklık & USB Ses Kartı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yok mu bu konuda bana yardımcı olacak kimse arkadaşlar? 1 hafta içinde almam lazım bunları.... Mesaja git »
PC için Mikrofonlu Kulaklık & USB Ses Kartı Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba Arkadaşlar, Öncelikle herkese güzel ve hayırlı günler dileklerimi bildiriyorum. Geçenlerde Asus VivoMini UN68U-M026M bir mini PC aldım. Bu min... Mesaja git »
superonlıne 2kat fıber ınternet almayı dusunuyorum sızce nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tekrardan merhabalar, SOL sitesinde 64 TL ye 100 GB AKN li bir paket vardı. Ona da geçebilirsiniz aslında. Dolayısıyla sınırsız 24 Mbps interneti kull... Mesaja git »
superonlıne 2kat fıber ınternet almayı dusunuyorum sızce nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar, Bahsettiğiniz kampanya AKN li olduğu için 1 Ocak'ta tamamen sınırsız kullanmaya başlayabileceksiniz. Ancak en doğru bilgiyi müşteri temsi... Mesaja git »
Philips Smart TV - IPTV - Digiturk başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhabalar. Hocam bu numarayı vermeniz çok iyi oldu. Çok teşekkür ediyorum. Umarım Digi Play de aynı problem yaşamam. İlginiz için teşekkür ediyorum. ... Mesaja git »
hocam cevaplar için teşekkür ediyorum. Ancak ben IPTV Serverdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Zira cep telefonundan farklı uygulamalarla veya bilgisay... Mesaja git »
Selamlar Hocam, TV den SS IPTV uygulaması ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabildim. Ancak TV nin bir etkisi var mıdır bilemiyorum ama kablosuz ba... Mesaja git »
Philips Smart TV - IPTV - Digiturk başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Selamlar hocam, İlginiz için çok teşekkür ediyorum. Fakat görme engelli olduğumdan dolayı maalesef resimleri okutamadım. Bir de biraz karışık geldi b... Mesaja git »
Arkadaşları

unutulmaz37

bukolay

shopsiemens
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094