Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mojman
Gerçek Admojman mojman
Doğum Tarihi17 Aralık ****
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıdd
KonumGaziantep, Şehitkamil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Haziran 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rus bir kadınla evlenerek hayatımı kurtaracağım başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Beyler hepimiz Ruslarla evlenelim türk ırkını sarılaştıralım Rusya'da stajdayken Rus kızlarını tanıma fırsatım oldu inanılmaz çalışkanlar burda manken... Mesaja git »
Çalışma saatleri hemen hemen bütün ülkelerde aynıdır objektif konuşursak Türkiye'nin sağlık sistemi bir çok ülkeden iyidir ki zaten her sene milyonlar... Mesaja git »
Çevrenin doktor olması senin bildiğini ortaya çıkarmaz beni bu kadar geren daha öğrenci olmana rağmen ve bu dalla alakalı herhangi bir uzmanlaşman v... Mesaja git »
Bana ne olduğu belirsiz kaynakları refarans gösterme bireylerin sağlıklı çocuk yapması için cinsel gelişimini tamamlaması gerekiyor ve şöyledigim yaş ... Mesaja git »
sallama nerde yazıyor 20 yaşına kadar sürdüğü ? 16 yaşında bı kız tamamiyle çiftleşmeye hazırdır... Mesaja git »
Ben adete girdiği an demedim cinsel gelişimini tamamlaması gerekiyor her iki bireyin kız ve erkek kaç yaşında tamamlıyor cinsel.gelişimini ?... Mesaja git »
E nasıl oluyor anlat o zaman... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Cevap: Ne tur kadinlardan hoslaniyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kız 9 yaşında cinsel gelişimi başlar 16 da biter erkeğin ise 13-14 de başlar 21 de biter... Mesaja git »
Cevap: Ne tur kadinlardan hoslaniyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aslında bir kız 16 yaşında hem fiziksel hem de piskolojik olarak hazırdır yalnız Türkiye'de yasal değil... Mesaja git »
bizim bölge zaten etsiz kebabsız yaşayamıyor Pazar günleri Antep'in her yerinden duman bulutları yükselir mangal yapmayan az bulursun :D. Ama itiraf e... Mesaja git »
Arkadaşları

Don Quilote

Akordiyon

menno

cahilcühelaa
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078