Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bobita
Gerçek AdBora
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trollhaber sitesinde sıradan bir gün...Zaten tek başına reklam her şeyi anlatıyor... Mesaja git »
Ya aslında toplam 5-6 kişiydik, Anadolu Ajansı'na rica ettik, stajyerlere photoshopla çoğalttırdılar, akepeden alışıklar nasıl olsa.... Mesaja git »
Biz bugün 3 milyonla İzmir'de açılışı yaptık beyler bayanlar, darısı Ankara ve İstanbul'un başına... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
2 saat kadar önce montaj yapıldı, vakumlama, kaba temizlik vb her şeyi yaptılar, şu anda çalışıyor. Performans konusunda bir şey söylemek için çok erk... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben de dün 12.000 BTU satın aldım, bugün teslim edildi, yarın da montajı yapılacak. Açıkçası internette çok daha iyi fiyatlara olmasına rağmen bayiden... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Zaten hemen hemen kafamda kararımı vermiştim, son olarak servis kalitesi ile ilgili geri dönüş bekliyordum, elbette servisten servise değişir ama en a... Mesaja git »
Baymak Elegant Plus A++ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tamamdır, çok teşekkürler... Mesaja git »
Teşekkür ederim Hangi ildesin bilmiyorum ama kurulum yapılınca servisle ilgili değerlendirmeni de bilmek isterim.... Mesaja git »
Kargo ne kadar sürede geldi ve daireye kadar getirdi mi? Bir de ambalajlama güvenilir şekilde mi?... Mesaja git »
Aynen, bu hatayı 3 kuruş ucuz diye internetten çamaşır makinesi alarak yaptım (yanlış anlaşılma olmasın, milletin internetten alışverişin ne demek old... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109