Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
grafman09
Gerçek AdCoşkun Küçükkoç
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sektör Apple’ın katlanabilir telefonuna hazırlanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Abaooooo, Apple bize fena katlayacak galiba :))... Mesaja git »
iPhone ve iPad ile inceleme nasıl çekilir ve işlenir? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Sanki odadaki spotlar fazla gelmiş, pudralı gibi çıkmış.. Işıktan bence..... Mesaja git »
iPhone ve iPad ile inceleme nasıl çekilir ve işlenir? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Parayı nereye harcadığınız mevzusu değil, cevabımı anlamamışsınız.. Bir telefona iyi bakarsanız size en az 5 yıl hizmet eder.. Telefon üreticileri 6 a... Mesaja git »
Anladığım kadarıyla, bir cihazın ömrünü bitirmeden diğerine geçmişsiniz. Müsrüflük mü, parayı nereye harcasam bilemedim durumu mu? Ayrıca internet si... Mesaja git »
2018 yılı filmlerinin gişe hasılatları rekor kırdı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Şanı ihtişamı yaşamış bu topraklarda onca, bilinen kahraman dururken, bizim film yapımcılarının birşeyler ortaya koymaması acı bir durum. Gerçi Fetih ... Mesaja git »
2si1 | Ne yıldı ama! Güle güle 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Geçmiş olsun, gm4 de benim başıma bir problem gelmişti.. Suya düşürdüm, ekranı kendi servisinde değişti, takılan ekrandan memnun kalmadım, genel merke... Mesaja git »
Avrupaya dağıtılan güncellemeler, Türkiye ye gelmedi henüz.. K10 2017 modeli gibi.. Bizde bekliyoruz.... Mesaja git »
ANKA İHA yerli motor ile -10 derecede ilk uçuşunu yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
oku araştır..... Mesaja git »
ANKA İHA yerli motor ile -10 derecede ilk uçuşunu yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Armut piş agzıma düş mü diyorsun? Oku arastır uşağın mı var..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094