Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EmreBngll
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 80
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Codegen 90W 9 Uçlu USB Portlu Araç&Ev UNIVERSAL Notebook Adaptörü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
http://hizliresim.com/X00yVo fotoğraftaki ürünü çalıştırır mı acaba?... Mesaja git »
Markafoni Aral Game Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
http://www.markafoni.com/aral-speedlink-wii-temassiz-sarj-aleti-siyah-484921590063.html aldım sayende arkadaşım çok teşekkürler.... Mesaja git »
🐱🏍 Windows Phone'u Kurtarıyoruz 🐱🏍 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Uzun süreler samsung serisi kullandım ve note 3 ekranı kırıldı bende macera olsun ve uçuk bir rakam vermemek için l925 aldım 8.1 yüklüydü ve tasarım b... Mesaja git »
Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Lumia 925 win 10 yükleyip ilk kullandığımda aynı sorunla karşılaştım telefonu resetle sorun ortadan kalkacaktır.... Mesaja git »
Yükseltme Danışmanı win 10 yükleyebilirsiniz diyor fakat telefon güncellemede en son sürümdesiniz hatası veriyor.... Mesaja git »
Ya ben beceremedim ya da artık olmuyor. Her basamağı eksiksiz yaptım. Telefon açıldığında sürümünü değiştirip güncellemeyi arattığımda win10 yüklemiyo... Mesaja git »
İstanbul da olsaydın gelir yanına yaptırırdım valla kardeş şimilik cesaret edemiyorum. Azcık kurcalayayım belki sonra cesaret ederin:)... Mesaja git »
NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sağol teşekkür ederim. 8.1... Mesaja git »
NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
2.el temiz bir telefon aldım bende. Gerçekten güzel bakalım birkaç gün kullanıp yorumlarımı yazacağm... Mesaja git »
NOKIA Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü **LUMIA DENIM GELDİ** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
NOKIA LUMIA 925 KULLANICILARI KULÜBÜ ***Kulübün kurulmasında ön ayak olan evgireli... Mesaja git »
Arkadaşları

elcikli26

knoll
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satıldı
Alıcı: tespihh10
Tarih: 22 Temmuz 2015; 9:28:15
Yorum
Genel Puan

Ürün: Coca-Cola 6 Lt Mini Buzdolabı
Alıcı: yarkind
Tarih: 3 Haziran 2015; 17:29:11
Yorum
Sorunsuz ve hızlı işlem.
Genel Puan

Ürün: HızlıAl 200 TL’lik alışverişe anında 25 TL indirim
Alıcı: eakpinar67
Tarih: 18 Ocak 2015; 22:49:28
Yorum
Gözünüz kapalı şekilde güvenebileceğiniz arkadaş, ilgisine tekrar teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Hepsiburada 100/25 İndirim
Alıcı: Küre-i Arz
Tarih: 26 Haziran 2014; 12:21:08
Yorum
Güvenilir satıcı.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.203