Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EmreBngll
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 83
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
S3 Mini Satılık konusunu başlattı (22 sa. önce)
Telefonun format sorunu çözülmüştür sıkıntısız çalışmaktadır. Pilde problem var şarjı hemen bitiyo.. . İstanbul içi görerek sadece elden satış vardır.... Mesaja git »
Satılık Win 10 Yüklü Temiz L 925 4G konusunu başlattı (22 sa. önce)
Satılık Win 10 Yüklü Temiz L 925 kutu vs yoktur telefon ve sarj cihazı ile verilecektir. Başka birinden aldım ve win 10u çok beğendim üst model almak ... Mesaja git »
SATILIK DIESEL DZ7256 konusunu başlattı (22 sa. önce)
SATILIK DIESEL DZ7256 temiz kullanılmıştır. Kutusu kitapçığı durmaktadır. 500 tl istiyorum. İstanbul içi istediğiniz saatçiye gidip orjinalliği sordul... Mesaja git »
Evidea efsaneleri indirimi. (Ürün kargolanma süresine dikkat) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yeni yıl için 1 hafta öncesinden süs ve ağaç almıştım. Ürünlerde alındığı gün kargoya verilir ibaresi vardı. Fakat yeni yıl geçti üstüne 1 hafta sonra... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Cuma günü şansımı denemek üzere satın aldım. Bakalım ne zaman kargoya verilecek.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Denemeden de alınmıyor ki en son aldığım netten hiç yakışmamıştı. Ondan dolayı denemeden almıyorum fakat gerçekten fiyatlar çok uygun.... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 28.04.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Sinema bileti bana da yüklenmiş , bilet için çalışan arkadaşa kartima yüklü bileti kullanmak istiyorum diyince hallediyorlar. Karta yükleme sebepleri ... Mesaja git »
Denedim olmadı. Bilginiz olsun.... Mesaja git »
Pil durumunu merak edenler için yükleyeyim nette araştırmak zorunda kalmayın arkadaşlar.... Mesaja git »
Bu arada ön kamera çok yakın sanki yüze zoom yapmış gibi baya sıkıntı.... Mesaja git »
Arkadaşları

elcikli26

knoll
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satıldı
Alıcı: tespihh10
Tarih: 22 Temmuz 2015; 9:28:15
Yorum
Genel Puan

Ürün: Coca-Cola 6 Lt Mini Buzdolabı
Alıcı: yarkind
Tarih: 3 Haziran 2015; 17:29:11
Yorum
Sorunsuz ve hızlı işlem.
Genel Puan

Ürün: HızlıAl 200 TL’lik alışverişe anında 25 TL indirim
Alıcı: eakpinar67
Tarih: 18 Ocak 2015; 22:49:28
Yorum
Gözünüz kapalı şekilde güvenebileceğiniz arkadaş, ilgisine tekrar teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: Hepsiburada 100/25 İndirim
Alıcı: Küre-i Arz
Tarih: 26 Haziran 2014; 12:21:08
Yorum
Güvenilir satıcı.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125