Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shankssan
Gerçek AdShanks
Doğum Tarihi25 Haziran ****
MeslekBilgi işlem
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hepsiburada.com rezalet mi dolandırıcılık mı siz karar verin ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu tip ürünler birazda şans işi. 2012 ocak da 2.200 tl ödeyip aldığım asus 1 ayı doldurma dan anakartı yandı ( durduk yere internet de gezinirken) değ... Mesaja git »
Hepsiburada.com rezalet mi dolandırıcılık mı siz karar verin ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kişinin sizin yazdıklarınızı anlamamış olması yada sizin yanlış telaffuzunuzdan ötürü olayı bu şekilde lanse etmesi onun salak yada ahmak olduğunu gö... Mesaja git »
Adam içini açmaktan kasıt olarak kutuyu açtığını beyan ediyor. Kutuyu açıp ürüne bakmadan arızalı olduğunu nerden bileyim diyo. Daha ilk gün aldığı ü... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşlar bende Stephen king in dvd yada bluray lerini arıyorum orjinal alt yazı olması şart. Bluray hiç rast gelmedim ama dvd leri bazen görülüyor.... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Var hocam ORJİNAL 3 lu set halinde iki hafta önce sahibinden de görmüştüm 90 tl istiyordu satıcı sattı mi bilmiyorum bakabilir sin. Biraz bekleyip da... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bendede dsmart var aradım yok öyle birşey diyorlar bakalım mayıs da ne olacak.... Mesaja git »
Ne sıklıkla berbere gidiyorsunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
45 Günde bir net. Daha fazlası bütçeye zararlı. Biraz açmak lazım arayı.... Mesaja git »
Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İyi hoş söylüyorsunuz bende kesinlikle korsanı savunmuyorum elimden geldiğince orjinal bulmaya çalışıyorum. LAkin er Ryan i kurtarmak filmini izlemek... Mesaja git »
Arayıp Bulamadığınız Tüm Filmler... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam Stephen king ler le ilgili mesaj atmıştıniz aradıklarımı söylemiştim. Geri dönmediniz? En azından nezaketen de olsa insan bir cevap verir elimd... Mesaja git »
ALINIK Stephen King Dvd Ve Bluray Film konusunu başlattı (11 gün önce)
Yüzüklerin Efendisi Extended Edition Orjinal Bandrollü Ürün . Ürün ingiltere baskıdır. Türkçe dublaj ve altyazı bulunmamaktadır. SIFIR ayarında 3 fil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
HTC
Oyun Platformu
PS3
Steam
Shankssan
TV
TV

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.203