Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shankssan
Gerçek AdShanks
Doğum Tarihi25 Haziran ****
MeslekBilgi işlem
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 92
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hafta Sonu Tatili Kaldırılıyor!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Adam olaydın da cumhurbaşkanı sen olsaydın 5000 tl ye 8 saat çalıştırsa idin. Ülke yönetimini galiba sizler bakkal dükkanı işletmeye benzetiyorsunuz.... Mesaja git »
Milyarder bir erkeğin elde edemeyeceği kadın yoktur. başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Hocam kusura bakmada galiba senin hayatına giren tüm kadınlar paraya tamah ediyordu. Amma da mide varmış sende. Yoksa böyle bir kanıya nasıl vardın an... Mesaja git »
Hafta Sonu Tatili Kaldırılıyor!!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hafta sonu çalıştırmak için izin alınması gerekiyordu o kalktı sadece. Bütün arkadaşlar ya konuyu bilmiyor yada işine geldikleri gibi konuşuyor. İzin ... Mesaja git »
850 TL Dolandırıldım!! feumarte başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bulunun hocam şimdi hiç tanımadığınız adama önce parayı gönderdiğiniz için debelenip durun. 1400 luk arkadaş daha fazla debelensin. Hiç akıl karı deği... Mesaja git »
Hocam ben olsam o 100 tl nin peşinde hiç koşmaz direk savcılığa verir üstüne bir de avukat tutar ne var ne yok tüm masrafları buna itelerdim en uygunu... Mesaja git »
Dövsün öğretmenim değil mi ayrıca valla gece gece ancak o kadar sizinle uğraşmak kolay değil. Sizin meslek bu galiba.... Mesaja git »
He eminim. Ayrıca akp ye oy veriyorum :-D Zoruna gidiyor galiba bu durum :-D Doğru olmayanı doğru değil demem.... Mesaja git »
Aksini mi söyledim proje değildir diye? Olabilir de olmayabilir de beni de ırgalamaz ben Apolitik birisiyim. Siz ve sizin gibi ler gibi gözünü siyaset... Mesaja git »
Araştırmadıkları, çapraz okumadıklari, yandaş yada muhalefet her iki tarafı da dinlemedikleri için normaldir. O yüzden hep kafalarının dikine gidiyorl... Mesaja git »
İspatlamaya ne gerek var meclis de chp li vekil defalarca söyledi bir kişide çıktı bu yalan ispatla demedi. Sen mi ispatlamasını istiyorsun şimdi :-)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
HTC, Sony
Oyun Platformu
PS3
Steam
Shankssan
TV
TV

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.141