Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shankssan
Gerçek AdShanks
Doğum Tarihi25 Haziran ****
MeslekBilgi işlem
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 116
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Hiç gerek yok hocam kardeşlik filan. Verin 15.20 TL fazla kafaniz rahat etsin.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
209 çok diye almadım 299 daha da çok. Acelem yok internette araştırmam bilmem spoiler yemem 1 sene sonra 100 TL ye alırım. Belki daha aşağı. İyi oyun... Mesaja git »
Unc Serisi- Wİtcher 3 Goty- Horizon Zero konusunu başlattı (10 gün önce)
Uncharted Collection Ve Uncharted 4 Turkce dublaj ayrica altyazi, Witcher 3 Goty Turkce altyazi, Horizon zero down hic oynanmamistir. Hepsi sifir ayar... Mesaja git »
Hocam helal olsun. Emeğinize sağlik.... Mesaja git »
Taksiciler Birliği Başkanı:Uber'e binen vatan hainidir. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Artık herkesin dilinde vatan hainliği. O kadar kolay bir söz oldu çıktı ki ayaklar altına düştü. En ufak bir şeyde vatan haini adamın anasına küfür et... Mesaja git »
dün taburcu olduk, iyi dilekleriniz için teşekkürler. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Çok geçmiş olsun.... Mesaja git »
Yaşam alanım nasıl arkadaşlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Havlu kağit da toz almak için sanırım. Benim 15 yıl önceki odamin nerdeyse aynisi :D... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
1 var elimde pek bana hitap etmemişti. Şimdi 2 yi de o yüzden sordum hocam. SF v indirime girerse onu alıyorum kısmetse teşekkür ederim... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] BAHAR INDIRIMLERI başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Tmm hocam teşekkürler.... Mesaja git »
Doğrudur hocam sesleri ve ekstra karakterleri ilerleyerek puan harcayarak aciyormusuz bu benim için çok iyi. En azından online da hırs olur çünkü onli... Mesaja git »
Arkadaşları

caglarkeskinn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK 3 ADET PS4 SIFIR AYARINDA TÜRKÇE OYUN
Alıcı: MrBlack
Tarih: 20 Aralık 2017; 21:22:46
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
HTC, Sony
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Steam
Shankssan
TV
TV

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.203