Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shankssan
Gerçek AdShanks
Doğum Tarihi25 Haziran ****
MeslekBilgi işlem
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 115
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır ayarında İ5 işlemcili Lenovo Laptop konusunu başlattı (23 sa. önce)
Arkadaşlar ürün 2015 yılında alınmıştır. Garantisi bitmiştir. Ürün yanında çantası, kablosuz mouse, kutusu açılmamış kaspersky antivirüs programı veri... Mesaja git »
hastaneden randevu alamama ( kör mü olayım ) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Git hastaneden al hocam. İlla telefondan mı alınıyor bu randevu? Kardiyoloji den randevu almam gerekiyordu en yakın hastane bir hafta sonra idi. Ertes... Mesaja git »
turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
02.08 arasına tabii ama?... Mesaja git »
Evlenince osuruk konusu hakkında? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Gelen osuruga git demek olmaz. Gelince bırakacaksın, valla yeri geliyor insan yalvarıyor bir fıs yapabilsem diye. O yüzden takılmayın bu konulara. Yan... Mesaja git »
"Evde 1-2 Petek YAKMA Hepsini YAK" YALANI ! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
3+1 ev 4 petek yakarım sabit hiç kapatmam evde olmasam bile yanar aylık 200.240 arası geliyor 45 derecede.... Mesaja git »
turkcell evde 4g 50gb sınırsız wifi modemdahil 79 tl ilk mesaj güncel başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Merak ettiğim tek soru şu anda şudur. Acaba 2019 ocak 1 de bununda kotası kalkacak mi. 2.8 arası kota kalkma ya uygunsa bu paket bu yasaya da uygun gi... Mesaja git »
Ben 140 ı gördüm çoğu kez. :-D Sadece 2.8 arası indirme yapıyorum ama yinede kota gitmiyor mümkün değil ay sonuna kadar.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Valla arkadaşlar ben 3 gündür oynuyorum operasyon da oynadın 24 e 24 ölüm maçı da fetih de. Bir kere bile fps düşmesi hissetmedim. Ps4 Slim kullanıyor... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam 3 gundur oynuyorum bir kez olsun bir anlık bile fps düşmesi ile karşılaşmadım. Hemde büyük haritalarda 24 kişilik online oynadığım halde. Cihazd... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İşte bu hocam Hayırlı olsun :-D... Mesaja git »
Arkadaşları

caglarkeskinn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK 3 ADET PS4 SIFIR AYARINDA TÜRKÇE OYUN
Alıcı: MrBlack
Tarih: 20 Aralık 2017; 21:22:46
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
HTC, Sony
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Steam
Shankssan
TV
TV

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156