Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
platinone
Gerçek AdCansu Tekbaş
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benzin 5,66TL, Mazot 5,09TL, LPG 3.40TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Size cevap vermek isterdim ama şu aldığınız tutum, ne kadar kötü duruyor bir insan üzerinde bir bilseniz. Hep malum parti ve insanlarına karşı bir öny... Mesaja git »
Benzin 5,66TL, Mazot 5,09TL, LPG 3.40TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yalnız galiba benzin galonunun fiyatı arttı. amerikada ben galonunu 2$'a alırken 2.60$ oldu. Tamam yine zam yapanı sevmiyoruz o net, ama arada bu kada... Mesaja git »
ABD Vatandaşlarına Vize Yasağı Uygulayan Tek Ülkeyiz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam Amerika'da gayet varlıklı bir ailenin yanında çalışıyorum. Çalıştığım aile ve tüm tanıdıklarına Türkiye reklamı yapıyordum. Önümüzdeki sene içer... Mesaja git »
Amerika'dan döneli 1 hafta oldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hangi eyaletti hocam... Mesaja git »
iPhone 8, ülkemizde bazı noktalarda ön siparişe açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam amerikada da su pahalı geçen yarım litre suya $2 verdim. 1 litre bile değil ama 7tl insan mecbur olunca alıyor.... Mesaja git »
Resmileşti: Apple etkinliği 12 Eylül’de başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
12 Eylül'de çıkınca ertesi gün satış başlayacak mı amerikada?ne zaman amerikada satışa çıkıyor bilen var mı?... Mesaja git »
Macbook air ekranda oluşan yatay çizgiler başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam üzerine kitap vs birşeyler koyuyorsanız yapabiliyorlar. Bizim de bir notebook böyle olmuştu.... Mesaja git »
ABD'den MacBook Satın Almak başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam geçen ay MacBook aldım amerikadan öğrenci belgesi sormadılar bile. Lazım mı dedim yok, gerek yok dediler. Zaten apple store çalışanları çok yard... Mesaja git »
Gece kafam iyiydi iphone 7 aldım... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Mutlu yıllar iPhone kendinize doğum günü hediyesi oldu... Mesaja git »
Apple Servis Rezaleti! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam sonuçta adamlar bilgilendirme yapmış ondan bence hak iddia edemezsiniz. Ne kadar önceden kargo ile gönderin deseniz de zamanında tamir edilmiş t... Mesaja git »
Arkadaşları

enpisagor

anjunabeach

Urbanrevolt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117