Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gktgknk
Gerçek AdGktg Knk
Doğum Tarihi24 Haziran 1989
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lpg tanki kullanim omru başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Selam. Benimde 10 yil dolmus 42lt simit tank degismesi gerekiyor. 480 tank 100 iscilik 100 proje 680 tl fiyat istediler. Eger samandira uyumsuzsa onun... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dediginiz gibi yan sanayi yeni pil de kapasite %100 gorunuyor. Bende 2. El aldim tlfnu dandik yan sanayi pil takmislar kapasite%100 gorunuyor sarj 3 s... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.2 Kullanımda başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bende 6s kullaniyorum. Geri donusler acikken 11 ile 12 arasinda birkac kez gidip gelmistim aralarindaki farki anlayabilmek icin. 12 biraz daha hizli ... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.2 Kullanımda başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Zaren kapaliymis sizin. Benim o sekilde cozuldu. Ekran suresi ozelligini de aciksa kapatin. Arka plan uygulama yenileme aciksa oda ayni sekilde. Birde... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.2 Kullanımda başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sifirlamadan once HEY SİRİ ozelligini kapatip deneyin. Benim de sabaha kadar sarjim %10 %15 civari azaliyordu. Birkac gun once kapatip denedim. Simdi ... Mesaja git »
6S Beklemede Şarj başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Gece şarjdan çekip sabah baktığımda %92 lere iniyordu. Hey siriyi kapattim. Sarji fulledim sabah baktim, bingo.. sarj hala %100 eksilmemis. Bu sorunu ... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bu benim aldigim ikinci deji yuksek amperli batarya. Kapasite 100 gosteriyor. Sarji gercekten iyi gidiyor. Kullanmayan on yargili arkadaslar cok var b... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Selam bende deji 2200mah yuksek amper olandan takali yaklasik 3 ay oldu, hala kapasite %100 bi kayip ve sorun yasamadim.... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.2 Kullanımda başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ewet cok oldu kapanali. 12.1.1 donebilirsiniz sadece... Mesaja git »
İphone 6S te ios 12.1.2 ile gelen şebeke sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bende 6s kullaniyorum. 12.1.1 yukleyince hucresel veri sorunu basladi. 12.1.2 yukledim yedeklerimle beraber ayni sorun yine birkac kez tekrarladi. 12... Mesaja git »
Arkadaşları

onuruno99

vezir

adil07

Hykr0

Eksi-1

clayndomarker

Kimyager06
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
bmw e36 320i
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156