Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ShadowofDeath06
Gerçek AdFurkan K.
Doğum Tarihi1 Şubat ****
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
6 aylık veya 1 yıllık üye olacağım yeri olan varsa PM.... Mesaja git »
Tansu Yeğen yeniden Twitter'a döndü başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gittiğine üzülmedik ki geldiğine sevinelim.... Mesaja git »
>Observer_ (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Gerçekten efsane görünüyor heyecanla bekliyorum.... Mesaja git »
John Wick dizisi için hazırlıklara başlandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Şöyle güzelinden bir 3leme yapıp sonunda Keanu Reeves'i öldürmelerini filminde bir efsane olarak kalmasını isterdim açıkcası :)... Mesaja git »
A Way Out (23 Mart 2018) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sadece coop olması çok ilginç ama yalan olmasın her ne kadar oynuyamayacak olsamda oyun çok güzel görünüyor.... Mesaja git »
Microsoft'un hatası Windows telefonları kullanılamaz hale getirdi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yazılım ile ünlenen bir firmanın böyle bir hata yapması gerçekten rezalet.... Mesaja git »
Venom filminde başrolü Tom Hardy üstelenecek başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Venomdan ziyade bir Carnage görmeyi çok isterdim. İlerde çekerler inş.... Mesaja git »
GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kayran ayrıca hedeflediğiniz 3 kartı yediği -consume ettiği- için nekker gibi kartlarla da sinerji kazanmış oluyor. Bu arada bilmiyorsanız nekker kart... Mesaja git »
Adil kullanım kotasında oyuna gelmeyin, kotaya geçmeyin! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Donanım Haber ekibi olarak bu konu hakkındaki tutumunuz ve konunun yakın takipcisi olarak halkı bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim şahsen. Halkı ... Mesaja git »
GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Geliştiriciler starter deckleri güncelelyecekleri sözünü verdiler hocam açık beta ile birlikte. Yani size 4 gold 6 silver ve 15 bronzdan oluşan deste... Mesaja git »
Arkadaşları

emrebdt

Mr.Manhattan

Sealine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078