Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
warmkitty
Gerçek AdAKIN ATLAY
MeslekPsikolog
KonumMersin,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Black Desert Online Xbox cikis tarihi başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Baya bir videolarını rehberlerini izledikten sonra en düşük fiyatlı olanının ön siparişini yaptım incileriyle de 2 pet alırım 3 pet olur etkinlik olur... Mesaja git »
Xbox Live ve Game Pass Farkı Hakkında Bilgilendirme başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
rdr2 nin kulusunu istersen de internetten 300tl civarına bulabilirsin o baktığın yüksek fiyatlar indirimsiz zamanlardaki fiyatlar. çok güçlü bir pcn y... Mesaja git »
Xbox Live ve Game Pass Farkı Hakkında Bilgilendirme başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yanlış okumuşsun yok öyle yüzde 75 indirim sadece belli dönemlerde bazı oyunlarda yüzde 75 e kadar indirim yazıyordur sen yanlış görmüşsün o da en dan... Mesaja git »
Black Desert Online Xbox cikis tarihi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
oyun fena durmuyor ama yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla karakteri afk ya bırakıp kasma olayının konsolda nasıl olacağına net cevap verilmemiş. 6... Mesaja git »
Aldığımız poşetin iadesi mümkün mü? | Tüketici Haklı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
adam gibi poşet olsa sıkıntı çıkacağını sanmıyorum mesela metro poşetini sağda solda atılmış halde hiç görmedim sapasağlam poşet diğerini 2. kez kulla... Mesaja git »
ORİGİN ACCESS PREMİER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bu normal ea access yıllığı 65 tl olan sadece xboxda var diye biliyorum... Mesaja git »
evet ea access senelik 65 tl yazıyor bende... Mesaja git »
ea access 30 dolarlık yıllık fiyatı ülkemizde 65 TL ye satıyor bunun 100 dolarlık olan yıllığını da aynı oranla 220 TL yaparlar mı acaba?... Mesaja git »
XBOX GAMEPASS ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Life is Strange 2 nin sadece ilk bölümü varmış gamepass de dün bitirdim ilk bölümü diğer bölümleri almak ister misiniz dedi.... Mesaja git »
Black Desert Online Xbox cikis tarihi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
o dediğin olsa tüm platformlarda tek fiyat olurdu tüm oyunlar... Mesaja git »
Arkadaşları

olcaykaraduman

Quirath

powersmachine54
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094