Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nicksiz1i
Gerçek Ad 
KonumBursa,İznik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PKK'lı Ahmet Kaya'nın Hayatı Film Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Açıkçası mesajımı gram anlamamışsın,bir kisima ampul ya da bir parti üyesi gibi söylemde bulunmadım.Yine de açıklama gerekiyor sanırım açıklayalım,Amp... Mesaja git »
PKK'lı Ahmet Kaya'nın Hayatı Film Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Konuyu okuyunca ampul neden %60larda oy alıyor çözüyorum,konunun yarısı Ahmet Kaya dinleyeni de direk PKK'lı ya da sempatizan diye damgalamis.Dinleyen... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Niye hortladi la bu... Mesaja git »
Koyduğum teşhis ile ilgili şüpheniz varsa bunu gülerek değil doğrusunu paylaşarak cevaplayabilirsiniz.Zira verdiğiniz cevaptan sesin kaynağını biliyor... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
işlemciden geliyor bende de var.... Mesaja git »
Bu kadar komik olan nedir ? açıklayında beraber gülelim.Forumların amacı bilgi paylaşmaktır,siz eğer o sesin kaynağını biliyorsanız açıklayın beraber ... Mesaja git »
Note 6daki işlemci sesi hocam,bunda o tip sesler falan yok,bahsettiğim gibi başka sorun bulunmamaktadır.Netflix konusuna gelirsek ben cihazın aı denil... Mesaja git »
★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ghost screen var,tabi çoğu IPS ekranda bu mevcut yine de söyleyeyim dedim.Bu ghost olayida bazı kişilerde olmuyor,panel farkı sanırım.Bu ghost screen ... Mesaja git »
Motosikletlilerin çoğunun trafik canavarı olması başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam sorması ayıptır hangi ülkede yaşıyorsunuz ? Yaşadığınız ülkede kurallara uyuluyor mu ? Motorsikletle aradan geçme olayını ben de sevmem,saçma sa... Mesaja git »
369/1 olarak yaptım bizimde mesai bitimine doğru açıklanmıştı,merak etmeyin bugün geçte olsa sisteme girilir,bu kadar heyecan yapmanıza gerek yok, bug... Mesaja git »
Arkadaşları

MENEME2002

musa143
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.076